Current Runners Accepted
Wednesday, May 27
Belmont Race 6 - 1000m Class 3 0
The Ninth Hour (ex: Belong To Madam)
Tnr: Chris Gangemi Rdr: Shaun O'Donnell
Canterbury Race 1 - 1250m Maiden 0
Zelify (ex: Snipify)
Tnr: Chris Waller Rdr: Hugh Bowman
Canterbury Race 3 - 1250m Benchmark 66 0
Battleground (ex: Madame Andree)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Tim Clark
Canterbury Race 6 - 1250m Benchmark 70 0
Vitesse (ex: Sananda)
Tnr: Chris Waller Rdr: James Mc Donald
Sale Race 4 - 1000m Benchmark 64 0
Paris (ex: Court)
Tnr: Peter G Moody Rdr: Luke Nolen
Sha Tin Race 7 - 1650m Class 4 0
Party Everyday (ex: Scarlett Lady)
Tnr: A S Cruz Rdr: Karis Teetan
Thursday, May 28
Ballarat Synthetic Race 2 - 1100m Maiden 0
Medic (ex: Response)
Tnr: Peter G Moody Rdr: Luke Nolen
Ballarat Synthetic Race 4 - 1400m Maiden 0
Tinszel (ex: Montwest)
Tnr: Henry Dwyer Rdr: Jye McNeil
Saturday, May 16
Race 5 - 1300m Class B 0
Britzel (ex: Brandish)
Tnr: C Smith
Race 6 - 1100m Maiden 0
Britzel (ex: Brandish)
Tnr: C Smith
Britzel (ex: Brandish)
Tnr: C Smith
Friday, May 29
Gold Coast Race 2 - 1200m Benchmark 85 0
Saxton Rock (ex: Rockin Babe)
Tnr: Matthew Dunn
Gold Coast Race 8 - 1200m Maiden 0
Shoulders (ex: Vintage Strike)
Tnr: Scott Morrisey
Gold Coast Race 9 - 1400m Open 0
Thunder Mania (ex: Imana)
Tnr: John Symons and Sheila Laxon
Geelong Race 1 - 1140m Maiden 0
Miss Bosetti (ex: Miss Iguacu)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Geelong Race 3 - 1540m Maiden 0
Tinszel (ex: Montwest)
Tnr: Henry Dwyer
Geelong Race 7 - 1140m Benchmark 70 0
Make It Count (ex: Covertly)
Tnr: T Busuttin and N Young
Paris (ex: Court)
Tnr: Peter G Moody
Geelong Race 8 - 2460m Benchmark 64 0
Mutanaaseq (ex: Miss Zenella)
Tnr: Jamie Edwards
Goulburn Race 3 - 1600m Benchmark 58 0
Blue Tattoo (ex: Angel Smoke)
Tnr: R and M Freedman
Goulburn Race 8 - 1000m Maiden 0
Profiterole (ex: Real Stolle)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Sunshine Coast Race 7 - 1300m Open 0
Thunder Mania (ex: Imana)
Tnr: John Symons and Sheila Laxon
Saturday, May 30
Bendigo Race 1 - 1100m Maiden 0
Medic (ex: Response)
Tnr: Peter G Moody
Tantilizer (ex: Tempting)
Tnr: Ms M Lawson
Bendigo Race 3 - 1300m Maiden 0
Tinszel (ex: Montwest)
Tnr: Henry Dwyer
Bendigo Race 5 - 1300m Restricted 58 0
Splendid (ex: Fiesole)
Tnr: Brent Stanley
Bendigo Race 6 - 2400m Restricted 58 0
Mutanaaseq (ex: Miss Zenella)
Tnr: Jamie Edwards
Caulfield Race 5 - 1400m Benchmark 84 0
Safin (ex: Tafseel)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Caulfield Race 7 - 1100m Open 0
Snitzkraft (ex: Power O'Raylee)
Tnr: Phillip Stokes
Doomben Race 2 - 1350m Open Gr3
Exhilarates (ex: Samaready)
Tnr: James Cummings
Doomben Race 3 - 1350m Open LR
Exhilarates (ex: Samaready)
Tnr: James Cummings
Doomben Race 5 - 1110m Open LR
Suilven (ex: Silk Ending)
Tnr: Lindsay Gough
Scallopini (ex: Rose Of Mulan)
Tnr: Steven O'dea
Kembla Race 4 - 1400m Class 1 0
Duclair (ex: Quackquack)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Kembla Race 5 - 1000m Maiden 0
Vulpine (ex: Elusive Leone)
Tnr: Brad Widdup
Kembla Race 6 - 1200m Maiden 0
Brabham (ex: Go Indy Go)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Ralph's Folly (ex: Vital Mist)
Tnr: Kim Waugh
Snazz 'n' Charm (ex: Miss Charming)
Tnr: Matthew Dunn
Rosehill Race 1 - 2000m Open LR
Bottega (ex: Bennetta)
Tnr: Gerald Ryan
Rosehill Race 2 - 1200m Benchmark 88 0
Sandbar (ex: Tallow)
Tnr: Brad Widdup
Rosehill Race 3 - 1500m Benchmark 88 0
Sure Knee (ex: Shawnee Girl)
Tnr: Chris Waller
Rosehill Race 4 - 1100m Benchmark 78 0
Prairie Fire (ex: Consistency)
Tnr: Danny Williams
Successor (ex: Hasna)
Tnr: Ian Cook
Mansa Musa (ex: One Sweet Day)
Tnr: Gerald Ryan
Bella Rosa (ex: Swiss Rose)
Tnr: C Maher and D Eustace
Rosehill Race 7 - 1200m Benchmark 74 0
Snowzone (ex: Snowdrift)
Tnr: Kris Lees
Battleground (ex: Madame Andree)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Starla (ex: Houston Benefactor)
Tnr: Chris Waller
Rosehill Race 8 - 1100m Open 0
Andermatt (ex: Portillo)
Tnr: James Cummings
Wagga Riverside Race 2 - 1050m Benchmark 58 0
One Last Fight (ex: Kylikwong)
Tnr: Joe Cleary
Wagga Riverside Race 4 - 1200m Class 1 0
Mahjong Rose (ex: Rose Of Montana)
Tnr: Guntis Lukss
Sunday, May 31
Bordertown Race 3 - 1550m Benchmark 58 0
Temeyez (ex: Silent Heir)
Tnr: Craig Stewart
Ballarat Race 2 - 1000m Maiden 0
Medic (ex: Response)
Tnr: Peter G Moody
Ballarat Race 3 - 1400m Maiden 0
Tinszel (ex: Montwest)
Tnr: Henry Dwyer
Ballarat Race 5 - 1000m Benchmark 64 0
Paris (ex: Court)
Tnr: Peter G Moody
Ballarat Race 9 - 1600m Benchmark 70 0
Elegant Snitz (ex: Signoret)
Tnr: Julius Sandhu
Sha Tin Race 6 - 1000m Class 4 0
Diamond Pegasus (ex: Fitna)
Tnr: A S Cruz
Sha Tin Race 7 - 1200m Class 4 0
Mighty Valor (ex: Ain'tnofallenstar)
Tnr: P F Yiu
Tamworth Race 2 - 1000m Open 0
The Pharoah (ex: Win Here Win There)
Tnr: Baden Perrett
Successor (ex: Hasna)
Tnr: Ian Cook
Tamworth Race 6 - 1200m Maiden 0
Ralph's Folly (ex: Vital Mist)
Tnr: Kim Waugh
Toowoomba Race 4 - 1210m Class 1 0
Mount Beauty (ex: Flamboyance)
Tnr: Chris Anderson
Transversale (ex: Cinq Rouge)
Tnr: Tony Gollan
Monday, June 1
Dubbo Race 3 - 1300m Benchmark 58 0
Cloud Factory (ex: Tremezzo)
Tnr: Stephen Edwards
Dubbo Race 4 - 1000m Class 1 0
Cloud Factory (ex: Tremezzo)
Tnr: Stephen Edwards
Northam Race 8 - 1000m Class 3 0
King's Authority (ex: Amy's Glen)
Tnr: N D Dellar
Saturday, June 6
Eagle Farm Race 1 - 1400m Open Gr1
Irithea (ex: Kirovskaya)
Tnr: Bjorn Baker
Exhilarates (ex: Samaready)
Tnr: James Cummings
Eagle Farm Race 2 - 1400m Open Gr1
Andermatt (ex: Portillo)
Tnr: James Cummings
Dickin Medal (ex: Medaglia)
Tnr: James Cummings
Urban Warrior (ex: Urban Groove)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Wild Ruler (ex: Gypsy Robin)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Defence Medal (ex: Fortune Of War)
Tnr: C Maher and D Eustace
San Antonio (ex: Bella Sunday)
Tnr: C Maher and D Eustace
Perfect Radiance (ex: Altair's Glow)
Tnr: Kris Lees
Narrated (ex: Fictional Account)
Tnr: C Maher and D Eustace
Thunder Mania (ex: Imana)
Tnr: John Symons and Sheila Laxon
Macroura (ex: Zenaida)
Tnr: C Maher and D Eustace
National Choice (ex: My Sabeel)
Tnr: M Price and M Kent Jnr

© 2020 - breednet.com.au