Pakenham Race 4 - 1400m Bon Hoysted Apprentices Cup (Bm64)
Khor (ex: Coulee)
Tnr: Ciaron Maher
Rdr: Pakenham Race 5 - 1600m Dale Hooper Takes On Sportsbet Mdn Plate
Pakenham Race 5 - 1600m Dale Hooper Takes On Sportsbet Mdn Plate
Lord Protector (ex: Ywahoo)
Tnr: T and N Busuttin and Young
Rdr: Luke Currie
Wagga Race 6 - 1400m Byrne Trailers Pty Ltd (Bm82)
Ascot Race 3 - 2200m Schweppes Hcp
Savorski (ex: Swarovski)
Tnr: Colin Webster
Rdr: Troy Turner
Cranbourne Race 7 - 2580m Hertz Casey Cardinia Cup (Bm64)
Saving (ex: Spending)
Tnr: Mitchell Leek
Rdr: Logan Bates
Launceston Race 4 - 1600m The Win News Masters Plate (C1)
Emmjay (ex: Emily Monk)
Tnr: Terence Evans
Rdr: Lizzie Annells
Yarra Glen Race 7 - 1200m bet365 The Country Discovery
Savannah Cloud (ex: Annie Higgins)
Tnr: Phillip Stokes
Rdr: Thomas Stockdale
Balnarring Race 1 - 2000m Mdn Plate
Forty Times (ex: Twenty One Times)
Tnr: Clayton Douglas
Rdr: Shaun Cooper
Clare Race 4 - 1800m Platinum Ag Services Hcp (56)
Axecapital (ex: Kashmir)
Tnr: J and K Dunn and Bishop
Rdr: Caitlin Tootell
Ellerslie Race 5 - 1200m Fiber Fresh (Bm75)
Puketiro (ex: Matakana)
Tnr: M and S Walker and Bergerson
Rdr: Opie Bosson
Ellerslie Race 5 - 1200m Fiber Fresh (Bm75)
Miss Martini (ex: Cashmere)
Tnr: Stephen Marsh
Rdr: Craig Grylls
Ellerslie Race 6 - 1600m Nzea New Zealand T'Bred Breeders' Stakes Gr1
Fashion Shoot (ex: High Fashion)
Tnr: M and S Walker and Bergerson
Rdr: Opie Bosson
Ellerslie Race 7 - 2200m Elsdon Park (Bm75)
Oso Savvy (ex: Heyday)
Tnr: John Wheeler
Rdr: Ellerslie Race 8 - 1600m Skycity Horizon (Bm65)
Final Purchase (ex: Platinum Princess)
Tnr: Alan J Smith
Rdr: Per-Anders Graberg
Flemington Race 3 - 1600m Furphy Mile
Forgot You (ex: Simply You)
Tnr: T and N Busuttin and Young
Rdr: Blake Shinn
Flemington Race 8 - 2000m Tab Australian Cup Gr1
Atishu (ex: Posy)
Tnr: Chris Waller
Rdr: Blake Shinn
Flemington Race 9 - 2600m Lexus Roy Higgins
Major Beel (ex: Gram)
Tnr: G and A Waterhouse and Bott
Rdr: Jye McNeil
Moruya Race 5 - 1300m Monarch Motel Hotel Moruya Mdn Hcp
Murwillumbah Race 1 - 2020m Cool-A-Bah Cooling Services Plate (C1)
Mana Combat (ex: My Country)
Tnr: Paula Campbell
Rdr: Matthew Bennett
Rosehill Race 4 - 2000m Toyota Forklifts Tulloch Stakes Gr2
Wymark (ex: Pasadena)
Tnr: Michael Freedman
Rdr: Tommy Berry
Rosehill Race 4 - 2000m Toyota Forklifts Tulloch Stakes Gr2
Rosehill Race 7 - 2000m Vinery Stud Stakes Gr1
Orchestral (ex: Symphonic)
Tnr: R and R James and Wellwood
Rdr: James McDonald
Rosehill Race 9 - 1500m Racing and Sports Doncaster Prelude Gr3
Von Hauke (ex: Tiara)
Tnr: Clifford I Brown
Rdr: Riverton Race 2 - 1100m Agri Centre South Excellency Stakes
The Cool One (ex: The Diamond One)
Tnr: Robert Dennis
Rdr: Kendra Bakker
Riverton Race 3 - 1200m Forde Winders Shearing / Riverton Butchery Fairfax (Bm65)
Kapalka (ex: Bejewelled)
Tnr: M and M Pitman
Rdr: Kylie Williams
Riverton Race 9 - 1600m AB Lime & Pankhurst Sawmilling (Bm65)
Jibbity (ex: Alpine Julz)
Tnr: Jo-anne Dalton
Rdr: Samantha Wynne
Riverton Race 10 - 1600m TAB Southern Alps Golden Ticket (Bm75)
Bellano (ex: Glee)
Tnr: Steven Prince
Rdr: Tina Comignaghi
Singapore Race 4 - 1600m Hcp (C4)
Star North (ex: Masquerade)
Tnr: James F Peters
Rdr: Ronald Woodworth
Mudgee Race 5 - 2000m Krystie’s Boutique (Bm66)
Capaldi (ex: Concert Girl)
Tnr: Michael Mulholland
Rdr: Katherine Bell-Pitomac
Mornington Race 6 - 2050m Two Bays Farm Hcp (58)
Laybuy (ex: Shopaholic)
Tnr: Tony Rosolini
Rdr: Sheridan Clarke
Penola Race 2 - 2100m The Midfield Group Mdn Plate
Bernie Beel (ex: Miss Bernardini)
Tnr: Allan Peterson
Rdr: Penola Race 7 - 1700m Digiorgio Family Wines Penola Cup (Bm78)
Sunshine Coast Poly Race 3 - 1400m Dicky Beach Surf Club Mdn Plate
Ioane (ex: Got It)
Tnr: Stuart Kendrick
Rdr: Cody Collis
Sunshine Coast Poly Race 5 - 2000m Caloundra RSL (Bm62)
Mana Combat (ex: My Country)
Tnr: Paula Campbell
Rdr: Nozi Tomizawa
Sha Tin Race 8 - 1200m Lee Woo Sing Alumni Hcp (C4)
Sha Tin Race 9 - 1600m CW Chu and Wu Yee Sun Alumni Hcp (C3)
Swifts Creek Race 4 - 1600m Tambo Valley Cup
Anything But (ex: But Beautiful)
Tnr: Reg Manning
Rdr: Rowan Cox
Otaki Race 5 - 2100m The Tele Otaki Mdn
Riverton Race 4 - 1200m Paul Balneaves / Ruahine Dairies (Bm75)
Kapalka (ex: Bejewelled)
Tnr: M and M Pitman
Rdr: Sandown-Lakeside Race 7 - 1400m Ive > (Bm70)
Procureable (ex: Procurement)
Tnr: P and K Moody and Coleman
Rdr: Billy Egan
Sandown-Lakeside Race 7 - 1400m Ive > (Bm70)
Savvy Bee (ex: Pinata)
Tnr: Henry Dwyer
Rdr: Beau Mertens
Warwick Farm Race 2 - 1600m Schweppes (Bm72)
Xcited (ex: Love And Kisses)
Tnr: Robert Quinn
Rdr: Jay Ford
Warwick Farm Race 3 - 1300m Drinkwise Mdn Plate
Little Jeanie (ex: Miss Opulence)
Tnr: Chris Waller
Rdr: James McDonald
Geelong Race 3 - 1740m Rex Gorell Volkswagen Mdn Plate
Sun Gift (ex: Sunniva)
Tnr: Danny O'Brien
Rdr: Michael Dee
Geelong Race 7 - 1540m Beyond Expectations (Bm58)
Saveadateforme (ex: Dating)
Tnr: Charlotte Littlefield
Rdr: Sheridan Clarke
Taree Race 1 - 1400m Danny Buderus Mdn Plate