Breednet Results
Sunday, June 30
Saturday, June 29
Friday, June 28
Thursday, June 27
Wednesday, June 26
Tuesday, June 25
Monday, June 24
Sunday, June 23
Saturday, June 22
Friday, June 21
Thursday, June 20
Wednesday, June 19
Tuesday, June 18
Monday, June 17
WOODBINE - Sunday, June 23
1
R: E Flores
T: Harold Ladouceur
2
0.1
R: Rafael Hernandez
T: Kevin Attard
3
0.1
R: Emma-Jayne Wilson
T: Kevin Attard
4
0.1
R: Sofia Vives
T: Josie Carroll
5
0.1
R: Patrick Husbands
T: Mark Casse
6
0.1
R: Fraser Aebly
T: Layne Giliforte
7
0.1
R: Jose Campos
T: Frank Huarte
8
0.1
R: David Moran
T: Julie Belhumeur
1
R: Emma-Jayne Wilson
T: Michael De Paulo
2
0.1
R: Sahin Civaci
T: Darwin Banach
3
0.1
R: Justin Stein
T: Barbara Minshall
4
0.1
R: Patrick Husbands
T: Mike Dunslow
5
0.1
R: Fraser Aebly
T: Steve Attard
6
0.1
R: Pietro Moran
T: Gail Hughes
1
R: Emma-Jayne Wilson
T: Barbara Minshall
2
1
R: Rafael Hernandez
T: Michael De Paulo
3
2.3
R: Fraser Aebly
T: John Mattine
4
3.1
R: Sahin Civaci
T: Mark Casse
5
10.4
R: Ryan Munger
T: Patrick Dixon
6
10.9
R: Kazushi Kimura
T: George Weaver
7
24.7
R: Daisuke Fukumoto
T: Anthony Pottinger
1
R: Emma-Jayne Wilson
T: Carlos Grant
2
1.8
R: Sahin Civaci
T: Tino Attard
3
1.9
R: Pietro Moran
T: Donald MacRae
4
3.4
R: Leo Salles
T: Pat Parente
5
4.7
R: Patrick Husbands
T: Steven Flint
6
5.5
R: Kazushi Kimura
T: Katerina Vassilieva
7
6.8
R: Fraser Aebly
T: Santino Dipaola
8
13.1
R: Justin Stein
T: William Tharrenos
9
19.4
R: Sofia Vives
T: Tedston Holder
1
R: Kazushi Kimura
T: Norman McKnight
2
0.5
R: Rafael Hernandez
T: Nathan Squires
3
3.3
R: Fraser Aebly
T: Michael McDonald
4
7.3
R: Juan Crawford
T: Marjorie Paterson
5
9.6
R: Pietro Moran
T: Sylvain Pion
6
10.6
R: L Contreras
T: John Ross
7
12.9
R: E Flores
T: Krista Cole
8
13.4
R: Jose Campos
T: Stuart Simon
9
15.9
R: Emma-Jayne Wilson
T: Barbara Minshall
10
18.4
R: Sofia Vives
T: Michael De Paulo
1
R: Patrick Husbands
T: Mark Casse
2
16.5
R: Kazushi Kimura
T: Kevin Attard
3
18
R: J Alderson
T: Krista Cole
4
19
R: Rafael Hernandez
T: Catherine Day Phillips
5
19.5
R: Christopher Husbands
T: Layne Giliforte
6
26.3
R: Pietro Moran
T: Norman McKnight
7
27.1
R: Sofia Vives
T: Laura Krasauskaite
8
40.9
R: Ryan Munger
T: Julia Carey
9
42.7
R: David Moran
T: Michael De Paulo
1
R: Sahin Civaci
T: Martin Drexler
2
3.3
R: Sofia Vives
T: Sid Attard
3
3.8
R: Justin Stein
T: Barbara Minshall
4
4.8
R: Ryan Munger
T: Steven Flint
5
5.1
R: E Flores
T: Nicholas Nosowenko
6
6.9
R: Jose Campos
T: Philip Hall
7
7.7
R: L Munoz
T: Don Pleterski
8
8
R: Leo Salles
T: Patrick Dixon
9
8.3
R: Pietro Moran
T: John Mattine
10
14.6
R: David Moran
T: Michael Doyle
1
R: Sahin Civaci
T: Mark Casse
2
0.5
R: Rafael Hernandez
T: Kevin Attard
3
0.6
R: Kazushi Kimura
T: Kevin Attard
4
0.8
R: Patrick Husbands
T: Mark Casse
5
2.1
R: Pietro Moran
T: Michael De Paulo
6
3.6
R: Ryan Munger
T: Steven Flint
7
12.6
R: Da Sean Gaskin
T: Cleveland Gordon
8
33.1
R: Sofia Vives
T: Barbara Minshall
9
66.1
R: Emma-Jayne Wilson
T: Carlos Grant
1
R: Jose Campos
T: Shana Lopez
2
1
R: Sahin Civaci
T: Mark Casse
3
3.5
R: Patrick Husbands
T: Mark Casse
4
3.8
R: Amanda Vandermeersch
T: Alexander Patykewich
5
6.1
R: Sofia Vives
T: Barbara Minshall
6
7.4
R: Kazushi Kimura
T: William Tharrenos
7
7.6
R: Emma-Jayne Wilson
T: Sarah Ritchie
8
12.4
R: Rafael Hernandez
T: Martin Drexler
9
15.4
R: E Flores
T: Martin Drexler
1
R: Kimura Kazushi
T: Julia Carey
2
0.8
R: Civaci Sahin
T: Mark Casse
3
3.1
R: Wilson Emma-Jayne
T: Stuart Simon
4
3.3
R: Contreras Luis
T: Michael De Paulo
5
3.4
R: Flores Eswan
T: Martin Drexler
6
3.7
R: Fukumoto Daisuke
T: Jr John Le Blanc,
7
6
R: Nicholls Keveh
T: S Joseph Jr
8
6.8
R: Aebly Fraser
T: Ian Black
9
7
R: Hernandez Rafael
T: Catherine Day Phillips
10
7.3
R: Moran Pietro
T: Rachel Halden
11
13.3
R: Husbands Patrick
T: Mark Casse
12
28.6
R: Munger Ryan
T: Martin Drexler
* Nick figures are for Australasia.