Current Runners Accepted
Monday, June 1
Dubbo Race 6 - 1000m Benchmark 66 0
Escebee (ex: Sonic Animation)
Tnr: Mark Milton Rdr: Jake Pracey-Holmes
Pakenham Synthetic Race 1 - 1200m Maiden 0
Impetus (ex: Gybe)
Tnr: D, B & T Hayes & Dabernig Rdr: Daniel Stackhouse
Pakenham Synthetic Race 8 - 1200m Benchmark 58 0
Ruth's Boy (ex: Ellepin Gal)
Tnr: Michael Templeton Rdr: Craig Newitt
Tuesday, June 2
Dalby Race 7 - 1000m Benchmark 55 0
Black Jaguar (ex: Taunt Pauline)
Tnr: Matt Boland Rdr: Adin Thompson
Warrnambool Race 1 - 3450m Restricted Stpl 0
Darebin (ex: See How You Are)
Tnr: Eric Musgrove Rdr: Arron Lynch
Warrnambool Race 7 - 1700m Benchmark 58 0
Heljami (ex: Miss Chard)
Tnr: C & D Maher & Eustace Rdr: Billy Egan
Wednesday, June 3
Canberra Race 2 - 1000m Benchmark 65 0
Nobody's Puppet (ex: Glove Puppet)
Tnr: Nick Olive
Emerald Race 2 - 1300m Benchmark 60 0
Aussie Tycoon (ex: Honour Happy List)
Tnr: Denis Schultz
Happy Valley Race 1 - 1800m Class 2 0
Mission Tycoon (ex: Lakemba Gold)
Tnr: F C Lor
Happy Valley Race 6 - 1200m Class 4 0
Cigar Buddies (ex: Sweet Home Chicago)
Tnr: P F Yiu
Kensington Race 7 - 1100m Maiden 0
Remorseless (ex: Killcareless)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Supremo (ex: Dizelle)
Tnr: John P Thompson
Sandown Lakeside Race 2 - 1300m Benchmark 64 0
La Zola (ex: Singapore Sling)
Tnr: Ms C Alderson
Sandown Lakeside Race 3 - 1600m Benchmark 70 0
Heljami (ex: Miss Chard)
Tnr: C Maher and D Eustace
Sandown Lakeside Race 4 - 1400m Benchmark 70 0
Santelmo Fuego (ex: Carnivale)
Tnr: Symon Wilde
Allageri (ex: Zolletta)
Tnr: Gavin Bedggood
Tysonic (ex: Transonic)
Tnr: C Maher and D Eustace
Sandown Lakeside Race 8 - 1200m Benchmark 70 0
Write Enuff (ex: Hotnuff)
Tnr: Ken Keys
Gina's Hope (ex: Elle Of A Westerly)
Tnr: Mitchell Freedman
Tysonic (ex: Transonic)
Tnr: C Maher and D Eustace
Written Gem (ex: Lakemba Gold)
Tnr: JASON WARREN
Thursday, June 4
Townsville Race 2 - 1200m Benchmark 69 0
Mista Busy (ex: Eraser)
Tnr: L D Wanless
Townsville Race 4 - 1300m Restricted 58 0
Kahuna (ex: Lady Somers)
Tnr: A J Seymour
Written Image (ex: Rattan)
Tnr: Carol Hurle
Wellington Race 8 - 900m Benchmark 50 0
Escebee (ex: Sonic Animation)
Tnr: Mark Milton
Wyong Race 3 - 1100m Class 2 0
Van Giz (ex: Witwatersrand)
Tnr: Bjorn Baker
Saturday, June 6
Eagle Farm Race 1 - 1400m Open Gr1
Tyzone (ex: Rezonet)
Tnr: A J and T Edmonds
Teleplay (ex: Special Episode)
Tnr: M Price and M Kent Jnr
Hightail (ex: La Paris)
Tnr: Peter and Paul Snowden

© 2020 - breednet.com.au