Find A Sire: 

STRATUM (AUS)

Current Runners Accepted
Saturday, April 11
Caulfield Race 2 - 1100m Benchmark 90
Stravain (ex: Little Favours)
Tnr: Robbie Griffiths Rdr: Teodore Nugent
Caulfield Race 6 - 1200m Open
Bella Martini (ex: Silverbeat)
Tnr: M, W & J Hawkes Rdr: Dwayne Dunn
Doomben Race 4 - 1630m Benchmark 78
Mymming (ex: Watch My Lips)
Tnr: Stuart Kendrick Rdr: James Orman
Morphettville Parks Race 2 - 1950m Rst 0 Met Win-LY
Stanley (ex: El Ashb)
Tnr: Neil Dyer Rdr: Sairyn Fawke
Newcastle Race 7 - 1200m Benchmark 70
Moccasin Miss (ex: Moccasin Bend)
Tnr: Gary Portelli Rdr: Cejay Graham
Randwick Race 1 - 1600m Open LR
Much Much Better (ex: Dayeala)
Tnr: John O'Shea Rdr: Rachel King
Randwick Race 9 - 1600m Open Gr1
Positive Peace (ex: Warpath)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: Adam Hyeronimus
Warracknabeal Race 8 - 1200m Benchmark 64
Stratumiss (ex: Mellow Elle)
Tnr: Matt Cumani Rdr: Samuel Payne
Sunday, April 12
Mudgee Race 3 - 1400m Maiden
Forged In Stone (ex: Writteninthestars)
Tnr: Luke Hilton Rdr: Brandon Griffiths
Mudgee Race 7 - 1200m Benchmark 58
Purest (ex: Chaste)
Tnr: Connie Greig Rdr: Not Notified
Mornington Race 5 - 1200m Restricted 58
Stratumiss (ex: Mellow Elle)
Tnr: Matt Cumani Rdr: Matthew Cartwright
Moruya Race 5 - 1650m Class 3
Soviet (ex: Inchita)
Tnr: B & P & M Joseph & Jones Rdr: Ellen Hennessy
Townsville Race 8 - 1200m Class 6
Pure Rebel (ex: De Lightning Ridge)
Tnr: Fred Wieland Rdr: Scott Sheargold
Monday, April 13
Ipswich Race 9 - 1200m Benchmark 65
Brocky (ex: Mountain Legacy)
Tnr: A J & T Edmonds Rdr: Andrew Mallyon
Sandown Lakeside Race 7 - 1300m Benchmark 70
Stravain (ex: Little Favours)
Tnr: Robbie Griffiths Rdr: Lewis German
Warwick Farm Race 8 - 1300m Benchmark 70
Song And A Prayer (ex: Sayahailmary)
Tnr: John P Thompson Rdr: Not Notified
Tuesday, April 14
Rockhampton Race 5 - 1300m Class 3
Summer Salt (ex: Familial)
Tnr: Clinton Taylor Rdr: Sonja D Wiseman
Wednesday, April 1
Doomben Race 2 - 1350m Restricted 70
Commissioner (ex: Royal Tower)
Tnr: John Smerdon
Doomben Race 3 - 1200m Class 5
Commissioner (ex: Royal Tower)
Tnr: John Smerdon
Blue Comet (ex: Keyarna Blue)
Tnr: Noel J Doyle
Doomben Race 4 - 1110m Class 2
Brocky (ex: Mountain Legacy)
Tnr: Chris Munce
Wednesday, April 15
Ascot Race 2 - 1100m Rst 0 Met Win-LY
Roberta (ex: Neriani)
Tnr: Neville Parnham
Ascot Race 6 - 1000m Class 3
Roberta (ex: Neriani)
Tnr: Neville Parnham
Geelong Race 5 - 1300m Benchmark 64
The Enzo (ex: Danica)
Tnr: Nathan Hobson
Geelong Race 7 - 1100m Benchmark 70
Stravain (ex: Little Favours)
Tnr: Robbie Griffiths
Kensington Race 2 - 1400m Benchmark 72
Song And A Prayer (ex: Sayahailmary)
Tnr: John P Thompson
Kensington Race 4 - 1100m Benchmark 70
Moccasin Miss (ex: Moccasin Bend)
Tnr: Gary Portelli
Kensington Race 5 - 1100m Benchmark 70
Estrado (ex: Infinito)
Tnr: Gary Portelli
Strathalbyn Race 8 - 1600m Benchmark 54
Big Call (ex: Recently)
Tnr: Peter Moody
Thursday, April 16
Pinjarra Race 2 - 1200m Maiden
Invaluable (ex: Precious Metals)
Tnr: Neville Parnham
Wyong Race 1 - 1600m Class 4
Surjin (ex: Melbourne Rose)
Tnr: Paul Perry
Wyong Race 6 - 1350m Maiden
Capital Venture (ex: Nocturne)
Tnr: Brad Widdup