Current Runners Accepted
Saturday, May 30
Belmont Race 5 - 1200m BM66+ 0
Bad Wolf (ex: Surpassing)
Tnr: Ashley Maley Rdr: Beaux Banovic-Edwards
Caulfield Race 4 - 1600m Open 0
Librate (ex: Espurante)
Tnr: M G & M Price & Kent Rdr: Jamie Kah
Caulfield Race 4 - 1600m Open 0
Regardsmaree (ex: Rossa Mia)
Tnr: Henry Dwyer Rdr: Regan Bayliss
Caulfield Race 4 - 1600m Open 0
Right You Are (ex: Leica Ding)
Tnr: M G & M Price & Kent Rdr: Damien Oliver
Caulfield Race 9 - 2000m Open 0
So You Win (ex: Rhode Island Red)
Tnr: Chris Waller Rdr: Mark Zahra
Kembla Race 3 - 1400m Maiden 0
Halevi (ex: Popcorn Charley)
Tnr: Steve Englebrecht Rdr: Blaike Mc Dougall
Kembla Race 4 - 1400m Class 1 0
Stolen Jade (ex: Jewel Theft)
Tnr: Clarry Conners Rdr: Brodie Loy
Morphettville Parks Race 1 - 1250m Benchmark 64 0
So You Can (ex: Grojsman)
Tnr: L & A Macdonald & Gluyas Rdr: Jason Holder
Morphettville Parks Race 6 - 1550m Benchmark 64 0
Baldy (ex: Sun Valley)
Tnr: Peter Nolan Rdr: Emily Finnegan
Wagga Riverside Race 1 - 1660m Maiden 0
So You're Magic (ex: My Precious)
Tnr: Matthew Dale Rdr: Aaron Sweeney
Wagga Riverside Race 1 - 1660m Maiden 0
Tough Decision (ex: Verbose)
Tnr: Phil Sweeney Rdr: Tyler Schiller
Sunday, May 31
Murwillumbah Race 7 - 1200m Class 1 0
Tilly's Star (ex: Follow The Till)
Tnr: Matthew Dunn Rdr: Matthew Mc Guren
Sha Tin Race 6 - 1400m Class 4 0
So We Joy (ex: Soho Secret)
Tnr: John Moore Rdr: Vincent Ho
Tamworth Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Big Roy (ex: My Chestnut Girl)
Tnr: Mark Ostini Rdr: Geoffrey Snowden
Monday, June 1
Pakenham Synthetic Race 6 - 1600m Benchmark 58 0
Dixie Built (ex: Dixie Paradise)
Tnr: M & L Cerchi Rdr: Jack Hill
Tuesday, June 2
Warrnambool Race 6 - 1400m Benchmark 58 0
Real Thinker (ex: Margobelle)
Tnr: Eric Musgrove Rdr: Jessica Eaton
Wednesday, June 3
Doomben Race 1 - 1650m Benchmark 68 0
So You Wish (ex: Blarney Wish)
Tnr: Bevan Laming
Emerald Race 1 - 1200m Open 0
San Vincenzo (ex: Stage Beauty)
Tnr: Ricky Vale
Gawler Race 2 - 1100m Class 2 0
Woulda Thought So (ex: Isle Of Gibraltar)
Tnr: Dean Saxon
Gawler Race 3 - 1200m Restricted 58 0
Woulda Thought So (ex: Isle Of Gibraltar)
Tnr: Dean Saxon
Kensington Race 3 - 1400m Benchmark 70 0
Showminder (ex: Show Me Love)
Tnr: Gary Portelli
Stolen Jade (ex: Jewel Theft)
Tnr: Clarry Conners
Kensington Race 7 - 1100m Maiden 0
So United (ex: Maglissa)
Tnr: G Waterhouse and A Bott
Sandown Lakeside Race 2 - 1300m Benchmark 64 0
It's Kind Of Magic (ex: Magically)
Tnr: Brent Stanley
So You Beauty (ex: Stage Beauty)
Tnr: Bevan Laming
Splendoronthegrass (ex: Mumbai Rock)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Sandown Lakeside Race 4 - 1400m Benchmark 70 0
Sonaree (ex: La La Land)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Do You Reckon (ex: Ashenti)
Tnr: Julius Sandhu
Splendoronthegrass (ex: Mumbai Rock)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Regardsmaree (ex: Rossa Mia)
Tnr: Henry Dwyer
Sandown Lakeside Race 5 - 1600m Benchmark 70 0
Do You Reckon (ex: Ashenti)
Tnr: Julius Sandhu
Right You Are (ex: Leica Ding)
Tnr: M Price and M Kent Jnr
Sandown Lakeside Race 8 - 1200m Benchmark 70 0
It's Kind Of Magic (ex: Magically)
Tnr: Brent Stanley
Splendoronthegrass (ex: Mumbai Rock)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Thursday, June 4
Townsville Race 3 - 2000m Benchmark 65 0
Planet Warrior (ex: Fantastic Angel)
Tnr: Olivia Cairns
Wyong Race 1 - 1350m Benchmark 64 0
Stolen Jade (ex: Jewel Theft)
Tnr: Clarry Conners
Wyong Race 4 - 2100m Class 1 0
All Things (ex: Popcorn Charley)
Tnr: John Sargent

© 2020 - breednet.com.au