Kalgoorlie Race 4 - 1200m Bmgs Mdn
Lady Derringer (ex: Lost In Paradise)
Tnr: Anthony Oram
Rdr: Zephen Johnston-Porter
Launceston Race 4 - 1600m The Win News Masters Plate (C1)
Launceston Race 7 - 1400m Thank You John McKenna (Bm68)
Navy Street (ex: Night And Day)
Tnr: Glenn Stevenson
Rdr: Anthony Darmanin
Pioneer Park Race 1 - 1200m BT Daley Painting Contractors WFA
Pioneer Park Race 2 - 1100m Discovery Parks Hcp (58)
Clare Race 3 - 1100m Jim Barry Mdn Plate
Wadaana (ex: Constant Charmer)
Tnr: Chris Bieg
Rdr: Polly Brewster
Clare Race 7 - 1100m Sc Heinrich And Co (Bm54)
Riched (ex: Edikeni)
Tnr: Garret Lynch
Rdr: John Kissick
Flemington Race 1 - 1100m Lexus Melbourne Cup Tour Hcp
Lempicka (ex: Hot Art)
Tnr: K and K Keys
Rdr: Blaike McDougall
Flemington Race 1 - 1100m Lexus Melbourne Cup Tour Hcp
Rich Fortune (ex: Nkwazi's Daughter)
Tnr: Jerome Hunter
Rdr: Damian Lane
Flemington Race 2 - 1100m Vale John Russell (Bm78)
Flemington Race 10 - 1400m Hkjc X World Pool (Bm84)
Belle Et Riche (ex: Tango's Choice)
Tnr: Mitchell Freedman
Rdr: Beau Mertens
Gatton Race 2 - 860m Agricultural Requirements / Lockyer & Somerset Independent Mdn Plate
Richkiss (ex: Forbidden Kisses)
Tnr: Jamie Bayliss
Rdr: Nikki Olzard
Kerang Race 1 - 1400m bet365 Mdn Plate
Just Rich Lika (ex: She's Just Lika)
Tnr: Gwenda Johnstone
Rdr: Rose Hammond
Kerang Race 3 - 1100m TJ Miller's Ag Supplies (Bm52)
Oakbank Race 9 - 1050m Ray White Real Estate Hcp (66)
Kaido (ex: A Lust To Live)
Tnr: Darryl Carrison
Rdr: Samuel Payne
Oakbank Race 9 - 1050m Ray White Real Estate Hcp (66)
Roma Race 1 - 1000m Mdn Plate
Singapore Race 9 - 1400m Hcp (C3)
Energy Baby (ex: Miss Remington)
Tnr: Jerome Tan
Rdr: Rosman Iskandar
Warracknabeal Race 4 - 1200m Bentley Group Hcp (64)
Albany Race 5 - 1230m Wellington & Reeves Commercial (Bm58+)
Albany Race 5 - 1230m Wellington & Reeves Commercial (Bm58+)
St John (ex: Miss Kitwe)
Tnr: Samantha Faithfull
Rdr: Mornington Race 2 - 1500m Quayclean Mdn Plate
Cardio (ex: Bleeding Heart)
Tnr: Patrick Caboche
Rdr: Luke Cartwright
Stawell Race 4 - 1300m Daniel Thomas Plumbing (Bm64)
Stawell Race 6 - 1600m Grampians Racing (Bm64)
Sevillana (ex: Viva La Dance)
Tnr: Symon Wilde
Rdr: Jordan Childs
Stawell Race 8 - 1100m Lithocraft (Bm70)
Bubble Palace (ex: Tiz My View)
Tnr: Daniel Bowman
Rdr: Melissa Julius
Oakbank Race 6 - 1400m Coopers Hills Community Cup Hcp (60)
Run And Tell (ex: Dubai Gal)
Tnr: Alison Brook
Rdr: Ben Price
Oakbank Race 7 - 1100m The Griffins Hotel Rating Hcp (56)
Oakbank Race 7 - 1100m The Griffins Hotel Rating Hcp (56)
Riched (ex: Edikeni)
Tnr: Garret Lynch
Rdr: Sairyn Fawke
Sandown-Lakeside Race 5 - 1200m Harold At The Horse Gate Memorial (Bm64)
Sandown-Lakeside Race 8 - 1600m Sportsbet Nobody Does It Easier (Bm70)
Sevillana (ex: Viva La Dance)
Tnr: Symon Wilde
Rdr: Jamie Kah
Geelong Race 4 - 2260m Geelong West End Precinct Mdn Plate
Moree Race 7 - 1300m Moree Cup 1st September (Bm58)
Klatten (ex: Germayne Lass)
Tnr: Douglas Fernando
Rdr: Billy Cray