Current Runners Accepted
Wednesday, May 27
Canterbury Race 1 - 1250m Maiden 0
Angel Helena (ex: Planet Rock)
Tnr: P & P Snowden Rdr: Kerrin Mc Evoy
Canterbury Race 3 - 1250m Benchmark 66 0
Atlantic King (ex: Atlantic Queen)
Tnr: Matthew Dunn Rdr: Jason Collett
Thursday, May 28
Belmont Race 6 - 1300m Class 3 0
Yulong Earth (ex: Translate)
Tnr: Mark Bairstow Rdr: Steven Parnham
Friday, May 29
Casino Race 5 - 1000m Class 2 0
Blevio (ex: Steps To The Beat)
Tnr: Brett Dodson
Casino Race 7 - 1300m Maiden 0
Ready To Party (ex: Borobodur)
Tnr: Matthew Dunn
Geelong Race 2 - 1755m Maiden 0
Marvelocity (ex: Mary Marvel)
Tnr: Ms B Dunn
Goulburn Race 4 - 1000m Class 3 0
All In Rhythm (ex: Imananabaa)
Tnr: Ms A Turner
Goulburn Race 8 - 1000m Maiden 0
More To See (ex: See The Music)
Tnr: B Joseph and P and M Jones
Saturday, May 30
Bendigo Race 4 - 1100m Restricted 58 0
Wrecking Ball (ex: Presenting)
Tnr: R J Blacker
Caulfield Race 2 - 1600m Open 0
Sure Move (ex: Magic Fingers)
Tnr: Brian McGrath
Doomben Race 4 - 1600m Open LR
Gala Miss (ex: Costume)
Tnr: Kelly Schweida
Kembla Race 1 - 1000m Benchmark 70 0
Outback Diva (ex: Ready Diva)
Tnr: R and M Freedman
Kembla Race 2 - 1200m Benchmark 64 0
All In Rhythm (ex: Imananabaa)
Tnr: Ms A Turner
Atlantic King (ex: Atlantic Queen)
Tnr: Matthew Dunn
Moree Race 5 - 1200m Open 0
More Than Good (ex: Not Bad)
Tnr: Peter G Sinclair
Rosehill Race 4 - 1100m Benchmark 78 0
Sally's Day (ex: Sally's World)
Tnr: Gerald Ryan
Outback Diva (ex: Ready Diva)
Tnr: R and M Freedman
Rosehill Race 7 - 1200m Benchmark 74 0
Sally's Day (ex: Sally's World)
Tnr: Gerald Ryan
Atlantic King (ex: Atlantic Queen)
Tnr: Matthew Dunn
Sunday, May 31
Bordertown Race 2 - 1200m Benchmark 68 0
Pewter (ex: Offer)
Tnr: Susan Murphy
Ballarat Race 1 - 1200m Maiden 0
Kotys (ex: Afleet Esprit)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Ballarat Race 2 - 1000m Maiden 0
Kotys (ex: Afleet Esprit)
Tnr: D and B Hayes and T Dabernig
Ballarat Race 8 - 1400m Benchmark 70 0
Kooweerup (ex: Allez Wonder)
Tnr: C Maher and D Eustace
Ballarat Race 9 - 1600m Benchmark 70 0
Sure Move (ex: Magic Fingers)
Tnr: Brian McGrath
Murwillumbah Race 6 - 1100m Maiden 0
Ready To Party (ex: Borobodur)
Tnr: Matthew Dunn
Sha Tin Race 2 - 1200m Class 2 0
Lucky More (ex: You Da One)
Tnr: C S Shum
Sha Tin Race 3 - 1200m Class 3 0
Oriental Amigo (ex: Gamble Me)
Tnr: Y S Tsui
King's Horn (ex: Extension Of Time)
Tnr: L Ho
Monday, June 1
Dubbo Race 6 - 1000m Maiden 0
More To See (ex: See The Music)
Tnr: B Joseph and P and M Jones
Northam Race 1 - 1300m Class 5 0
Yulong Earth (ex: Translate)
Tnr: Mark Bairstow
Saturday, June 6
Eagle Farm Race 2 - 1400m Open Gr1
Saffiano (ex: Black Prada)
Tnr: Chris Waller
Elementary Holmes (ex: Disseminate)
Tnr: M Price and M Kent Jnr
Prompt Prodigy (ex: Allez Wonder)
Tnr: Edward Cummings

© 2020 - breednet.com.au