Current Runners Accepted
Monday, July 6
Moree Race 5 - 1600m Benchmark 58 0
Zagaya (ex: Tokaleya)
Tnr: Bryan W Dixon Rdr: Yvette Lewis
Wagga Wagga Race 3 - 1000m Maiden 0
Antonio (ex: Tropicana Girl)
Tnr: Garry Kirkup Rdr: Mathew Cahill
Wagga Wagga Race 6 - 1000m Benchmark 58 0
Dizzy Miss Lizzy (ex: Princess Marizza)
Tnr: Matthew Smith Rdr: Brodie Loy
Tuesday, July 7
Ballarat Synthetic Race 7 - 1200m Benchmark 58 0
Unyielding (ex: Calemore)
Tnr: Brady Cross Rdr: Samuel Payne
Newcastle Race 2 - 900m Maiden 0
Joviality (ex: Limbo Down)
Tnr: Chris Waller Rdr: Casey-Mae Waddell
Newcastle Race 4 - 1600m Maiden 0
I Am Flying (ex: Court Flying)
Tnr: Peter Cheers Rdr: Grant Buckley
Newcastle Race 6 - 1600m Benchmark 64 0
Salsa Man (ex: Ladies Dancing)
Tnr: Paul Perry Rdr: Robbie Dolan
Newcastle Race 7 - 1200m Benchmark 64 0
Awesome Lad (ex: Sensible Lady)
Tnr: Kris Lees Rdr: Andrew Gibbons
Rockhampton Race 4 - 1100m Class 3 0
Tartufo Bianco (ex: Nearly Did)
Tnr: Tom F Smith Rdr: Elyce Smith
Warren Race 4 - 1000m Class 1 0
Head On (ex: Brilliant Bisc)
Tnr: Peter G Sinclair Rdr: Jacob Golden
Warren Race 6 - 1200m Class 2 0
Invincible Thunder (ex: I'm A Thunder)
Tnr: Kody Nestor Rdr: Kate Cowan
Wednesday, July 8
Doomben Race 5 - 1110m Class 4 0
Bold Arial (ex: Helvetica)
Tnr: Billy Healey Rdr: Mark Du Plessis
Doomben Race 5 - 1110m Class 4 0
Magnolia Power (ex: Express Power)
Tnr: Kris Lees Rdr: Andrew Mallyon
Doomben Race 5 - 1110m Class 4 0
The Wild One (ex: She's A Wildcat)
Tnr: Steven O'dea Rdr: Stephanie Thornton
Grafton Race 2 - 1600m Class 2 0
Rexx (ex: Radiant Star)
Tnr: Ian Cook Rdr: Shane Arnold
Grafton Race 5 - 1100m Class 2 0
Eighth Immortal (ex: Agate)
Tnr: Mitch Newman Rdr: Mitchell Bell
Grafton Race 5 - 1100m Class 2 0
Eleazar (ex: Cantakitwithya)
Tnr: Jeremy Gask Rdr: Andrew Gibbons
Grafton Race 6 - 1600m Open 0
Fashchanel (ex: Elegant Fashion)
Tnr: John O'Shea Rdr: Glen Boss
Sandown Lakeside Race 4 - 1300m Benchmark 70 0
Kamien (ex: Bronislava)
Tnr: PETER GELAGOTIS Rdr: Will Price
Warwick Farm Race 1 - 1200m Maiden 0
Rubamos (ex: Oriental Ruby)
Tnr: Chris Waller Rdr: Brenton Avdulla
Warwick Farm Race 4 - 1400m Benchmark 70 0
Defeat (ex: Shepishir)
Tnr: Tracey Bartley Rdr: Sam Clipperton
Warwick Farm Race 4 - 1400m Benchmark 70 0
Invinciano (ex: Equiano)
Tnr: Joseph Pride Rdr: Jay Ford
Warwick Farm Race 7 - 1100m Benchmark 70 0
Rafha's Choice (ex: She's Choice)
Tnr: Graeme Murray Rdr: Sam Clipperton
Thursday, July 9
Grafton Race 1 - 1000m Benchmark 66 0
Eleazar (ex: Cantakitwithya)
Tnr: Jeremy Gask Rdr: Not Notified
Grafton Race 5 - 1200m Maiden 0
Highbury (ex: Footprint)
Tnr: Colt Prosser Rdr: Glen Boss
Grafton Race 6 - 1200m Class 6 0
Kool Vinnie (ex: Keep It Cool)
Tnr: Melanie O'Gorman Rdr: Kirk Matheson
Grafton Race 8 - 1000m Open 0
All Stand (ex: Chelsea Lass)
Tnr: Mark Stewart Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Grafton Race 8 - 1000m Open 0
Lucy Rose (ex: Lucys Loot)
Tnr: Joe Cleary Rdr: Mikayla Weir
Saturday, June 13
Race 1 - 1300m Open 0
Zukaz (ex: Zabeeler)
Tnr: H C Forster
Saturday, July 4
I Am Dynamic (ex: Dynamic Lass)
Tnr: Peter G Sinclair
Race 3 - 900m Open 0
Leo (ex: Swooning)
Tnr: Mark Schmetzer
Race 5 - 1600m Open 0
I Am Dynamic (ex: Dynamic Lass)
Tnr: Peter G Sinclair
I Am Dynamic (ex: Dynamic Lass)
Tnr: Peter G Sinclair
Thursday, July 9
Cairns Race 3 - 950m Restricted 55 0
Invincible Tammy (ex: Miss Chaos)
Tnr: Graham R Hughes
Cairns Race 4 - 1500m Class 6 0
Via Balciano (ex: Toldyas)
Tnr: R J Miller
Kembla Race 6 - 1200m Maiden 0
Chillichoc (ex: Chocaholic)
Tnr: Gwenda Markwell
Garrison (ex: Unassailed)
Tnr: Peter and Paul Snowden
Kembla Race 8 - 1000m Maiden 0
Joviality (ex: Limbo Down)
Tnr: Chris Waller
Friday, July 10
Goulburn Race 8 - 1600m Maiden 0
Curioso (ex: Doagain)
Tnr: David Blundell
Scone Race 3 - 1100m Class 2 0
Ducale (ex: Saint Minerva)
Tnr: Paul Perry
Saturday, July 11
Cowra Race 3 - 1375m Class 2 0
I Am Grande (ex: Grande Annee)
Tnr: Joe Cleary
Darwin Race 3 - 1300m Restricted 66 0
Makin' The Grade (ex: Duchess Drive)
Tnr: Gary Clarke
Darwin Race 4 - 1600m Restricted 62 0
I Am Impinge (ex: Impinge)
Tnr: Kym Healy
Rosehill Race 2 - 1200m Benchmark 88 0
Tawfiq Boy (ex: Tawfiq Valley)
Tnr: Kris Lees
Rosehill Race 3 - 1200m Benchmark 78 0
Ljungberg (ex: Octavia)
Tnr: Ron Quinton
Rosehill Race 6 - 1100m Benchmark 78 0
Willowheart (ex: Alecia Beth)
Tnr: Chris Waller
Rosehill Race 8 - 1100m Open 0
Able Hill (ex: Resonates)
Tnr: Bjorn Baker
Sunshine Coast Race 1 - 1600m Open Gr3
Fashchanel (ex: Elegant Fashion)
Tnr: John O'Shea
Sunshine Coast Race 4 - 1200m Rest 0 Metro Wins 0
Private Universe (ex: Sister Madly)
Tnr: Steele Ryan
Sunshine Coast Race 6 - 1000m Class 6 0
Desert Man (ex: Snippety Day)
Tnr: Kelly Schweida
Sunshine Coast Race 9 - 1000m Open 0
Bleu Zebra (ex: Runway Runaway)
Tnr: Tony Gollan
Toowoomba Race 1 - 1000m Benchmark 65 0
I Am The General (ex: General's Dynasty)
Tnr: Todd Banks
Wyong Race 1 - 1200m Class 2 0
Zell (ex: Viennese Lass)
Tnr: Gerald Ryan
Wyong Race 3 - 1000m Class 1 0
Key Largo (ex: Petty Cury)
Tnr: Bryce Heys

© 2020 - breednet.com.au