Current Runners Accepted
Thursday, July 2
Cranbourne Race 2 - 1200m Maiden 0
Naughty Helena (ex: Quality Coup)
Tnr: Patrick Keane Rdr: Joe Bowditch
Cranbourne Race 5 - 1400m Benchmark 64 0
My Divas (ex: Miss Charmagne)
Tnr: George Osborne Rdr:
Hawkesbury Race 3 - 1000m Maiden 0
Loiter (ex: Dilly Dally)
Tnr: James Cummings Rdr: Kathy O'Hara
Northam Race 5 - 1600m Maiden 0
Smart Fascinator (ex: Smarty Jane)
Tnr: Dion Luciani Rdr: William Pike
Friday, July 3
Bendigo Race 2 - 1400m Maiden 0
Miltida (ex: Special Mission)
Tnr: Matt Cumani Rdr: Fred W Kersley
Bendigo Race 3 - 1600m Maiden 0
Diamond Moments (ex: Table Mesa)
Tnr: Shea Eden Rdr: Jye McNeil
Saturday, July 4
Darwin Race 1 - 1600m Restricted 66 0
Rosherville (ex: Parriwi)
Tnr: Tayarn Halter Rdr: Raymond Vigar
Darwin Race 3 - 1200m Benchmark 73 0
Kronos (ex: Munchie)
Tnr: Philip Cole Rdr: Wayne Davis
Echuca Race 4 - 1600m Restricted 58 0
Paint The Stars (ex: She's A Bonus)
Tnr: Shawn Mathrick Rdr: Ethan Brown
Echuca Race 6 - 1200m Restricted 58 0
Fortunate Lady (ex: Lady Frere)
Tnr: Ivan Lister Rdr: Beau Mertens
Flemington Race 4 - 2500m Open 0
Translator (ex: Babel)
Tnr: Nigel Blackiston Rdr: Craig Williams
Gold Coast Race 7 - 1300m Benchmark 62 0
Kathmandu (ex: Nepal)
Tnr: Rodney E Hurley Rdr: Shannon Doyle
Te Rapa Race 12 - 1400m Restricted 65 0
Garnet (ex: Honorjeu)
Tnr: Graham Richardson Rdr: Craig Grylls
Sunday, July 5
Grafton Race 5 - 1400m Class 3 0
Viking Raid (ex: Lindisfarne)
Tnr: Stephen Lee Rdr: Jon Grisedale
Mudgee Race 5 - 2000m Benchmark 58 0
Prospectors Helmet (ex: Husson Circle)
Tnr: Bryan W Dixon Rdr: Ken Dunbar
Monday, July 6
Moree Race 5 - 1600m Benchmark 58 0
Prospectors Helmet (ex: Husson Circle)
Tnr: Bryan W Dixon Rdr:
Wagga Wagga Race 4 - 1300m Benchmark 50 0
Onya Marks (ex: Get Set)
Tnr: B & P & M Joseph & Jones Rdr: Belinda Wright
Wagga Wagga Race 8 - 2500m Benchmark 66 0
Roland Garros (ex: Radha Rani)
Tnr: Adrian Corboy Rdr: Nick Souquet
Wagga Wagga Race 8 - 2500m Benchmark 66 0
Opposite (ex: As Different As)
Tnr: Darryl Rolfe Rdr: Nyssa Burrells
Saturday, June 13
Race 3 - 1000m Benchmark 55 0
Boingo (ex: Beguile)
Tnr: R Little
Boingo (ex: Beguile)
Tnr: R Little
Boingo (ex: Beguile)
Tnr: R Little
Race 4 - 1100m Class 6 0
Boingo (ex: Beguile)
Tnr: R Little
Race 2 - 1200m Benchmark 55 0
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Race 3 - 1400m Class B 0
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Saturday, July 4
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Crafty Aquila (ex: I'm A Chance)
Tnr: David Reynolds
Monday, July 6
Warracknabeal Race 2 - 1000m Maiden 0
Hoodie (ex: Noondie)
Tnr: Mark Sues
Warracknabeal Race 3 - 1200m Maiden 0
Hoodie (ex: Noondie)
Tnr: Mark Sues
Naughty Helena (ex: Quality Coup)
Tnr: Patrick Keane
Warracknabeal Race 4 - 1800m Maiden 0
Armodan (ex: Goon Serpent)
Tnr: Amy and Ash Yargi
Warracknabeal Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
Chalcidian (ex: Little Artist)
Tnr: Dane Smith
Warracknabeal Race 7 - 1600m Benchmark 58 0
Silent Protector (ex: Suffer In Silence)
Tnr: Christopher Davis
Warracknabeal Race 8 - 2000m Benchmark 58 0
Silent Protector (ex: Suffer In Silence)
Tnr: Christopher Davis
Tuesday, July 7
Ballarat Synthetic Race 2 - 1100m Maiden 0
Hoodie (ex: Noondie)
Tnr: Mark Sues
Ballarat Synthetic Race 3 - 1400m Maiden 0
Precious Armour (ex: Gold Copy)
Tnr: PETER GELAGOTIS
Bonamassa (ex: Miss Cleopatra)
Tnr: Archie Alexander
Ballarat Synthetic Race 6 - 1200m Benchmark 58 0
VIV Said No (ex: Majestic Harmony)
Tnr: Shay Keating
Blunakka (ex: Hughes My Daddy)
Tnr: Dan O'Sullivan
Ballarat Synthetic Race 7 - 1400m Benchmark 58 0
My Divas (ex: Miss Charmagne)
Tnr: George Osborne
Golden Lance (ex: Razor Blade)
Tnr: A F Murphy
Ballarat Synthetic Race 8 - 1500m Benchmark 58 0
My Divas (ex: Miss Charmagne)
Tnr: George Osborne
Golden Lance (ex: Razor Blade)
Tnr: A F Murphy
Rockhampton Race 3 - 1400m Benchmark 69 0
Cavalero (ex: Zipstream)
Tnr: Leanne Applewaite
Rockhampton Race 5 - 1100m Class 3 0
Field Helmet (ex: Butterfield)
Tnr: William Melvin
Warren Race 2 - 1400m Benchmark 58 0
Ben Shoof (ex: Raaheeya)
Tnr: Kieren Hazelton
Warren Race 4 - 1000m Class 1 0
Gisela's Crown (ex: Princess Gisella)
Tnr: C Lundholm
Wednesday, July 8
Grafton Race 1 - 1200m Open LR
Burning Crown (ex: Scarlet Silk)
Tnr: Sue Grills
Grafton Race 4 - 1400m Benchmark 58 0
Achi Baba (ex: Dawn Attack)
Tnr: Grant Marshall
Sandown Lakeside Race 8 - 1200m Benchmark 70 0
Chalcidian (ex: Little Artist)
Tnr: Dane Smith
Thursday, July 9
Grafton Race 2 - 1000m Open 0
Burning Crown (ex: Scarlet Silk)
Tnr: Sue Grills
Grafton Race 4 - 1200m Class 6 0
Burning Crown (ex: Scarlet Silk)
Tnr: Sue Grills
Grafton Race 6 - 1400m Class 1 0
Fearless Mila (ex: Smash)
Tnr: Damien Lane

© 2020 - breednet.com.au