Ascot Race 7 - 2200m Melvista Stakes
Decoration (ex: Visited)
Tnr: D and B Pearce
Rdr: Shaun McGruddy
Canberra Race 3 - 1200m Tab We'Re On (Bm50)
Cranbourne Race 5 - 1200m Hertz Hcp (64)
Jessup (ex: Donna's Appeal)
Tnr: Shawn Mathrick
Rdr: Logan Bates
Pioneer Park Race 5 - 1400m Novita Gifts Hcp (58)
Barocco Bar (ex: Gold Digger Miss)
Tnr: Dan Morgan
Rdr: Lek Maloney
Beaudesert Race 1 - 1400m Jonker First Weanlings Mdn Plate
Doomben Race 9 - 1350m Sky Racing (Bm88)
At Witz End (ex: Here's The End)
Tnr: Daniel Bowen
Rdr: Danny Peisley
Doomben Race 10 - 1350m Ladbrokes Yard Comments (Bm75)
Ellerslie Race 4 - 1200m Jamieson Park (Bm65)
Sheena (ex: Danahere)
Tnr: Cody Cole
Rdr: Doni Prastiyou
Gatton Race 7 - 1400m Falvey's Hotel Gatton - Official After Party Hcp (C1)
Gatton Race 7 - 1400m Falvey's Hotel Gatton - Official After Party Hcp (C1)
Extassy (ex: Sassy Vixen)
Tnr: Gino Barbierato
Rdr: Moruya Race 4 - 1650m Ray White Real Estate Batemans Bay, Broulee and Moruya (Bm50)
Murwillumbah Race 3 - 1010m Take It Ezy Meat Co. Mdn Hcp
Oakbank Race 6 - 2150m Coopers Brewery Onkaparinga Cup
Sandastan (ex: Status Quo)
Tnr: Garret Lynch
Rdr: Sairyn Fawke
Warracknabeal Race 8 - 1600m Taylor's Palace - After The Last Hcp (58)
Paululu (ex: Honolulu Lass)
Tnr: Patrick Payne
Rdr: Will Gordon
Wyong Race 6 - 1350m Olivieri's Florist Mdn Hcp
Parade Ground (ex: Regimen)
Tnr: James Cummings
Rdr: Ashley Morgan
Wyong Race 6 - 1350m Olivieri's Florist Mdn Hcp
Sneaky Won (ex: Bonyatta)
Tnr: Damien Lane
Rdr: Anna Roper
Wyong Race 8 - 1200m Lakes Podiatry (Bm68)
Albany Race 2 - 1500m Wellington & Reeves Rural Mdn
Shoulder Patch (ex: All That I Am)
Tnr: Adam Durrant
Rdr: Clint Johnston-Porter
Mudgee Race 4 - 1100m Blowes Clothing Mdn Plate
Atoka (ex: Hanukkah)
Tnr: Pat Farrell
Rdr: Mudgee Race 7 - 1400m Robert Oatley (Bm58)
Majestic Wings (ex: Quillionaire)
Tnr: Clint Lundholm
Rdr: Mitch Stapleford
Penola Race 3 - 1300m Richard Ray Insurance Brokers Hcp (C1)
Lynes (ex: Venus's Dream)
Tnr: Wayne Walters
Rdr: Kate Walters
Sha Tin Race 4 - 1000m Faculty of Education Alumni Hcp (C4)
Sha Tin Race 10 - 1200m Morningside and S.H. Ho Alumni Hcp (C3)
Armour Eagle (ex: Search For Fame)
Tnr: Jamie Richards
Rdr: Brenton Avdulla
Stawell Race 2 - 1300m CUB Mdn Plate
Oakbank Race 3 - 1400m Sportsbet Bet With Mates Battler's Bolt Mdn Plate
Oakbank Race 3 - 1400m Sportsbet Bet With Mates Battler's Bolt Mdn Plate
Ruby's Charm (ex: Rub Doubt)
Tnr: Lindsay Cadzow
Rdr: Dylan Caboche
Oakbank Race 6 - 1400m Coopers Hills Community Cup Hcp (60)
Commander Meroo (ex: Avoid Lightning)
Tnr: John Macmillan
Rdr: Rochelle Milnes
Oakbank Race 6 - 1400m Coopers Hills Community Cup Hcp (60)
Nullify (ex: Mitzi)
Tnr: A and N Bain and Taylor
Rdr: Jacob Opperman
Warwick Farm Race 1 - 1300m Tab Mdn Hcp
Squeezebox (ex: Zydeco)
Tnr: James Cummings
Rdr: Nash Rawiller
York Race 6 - 1200m Skyracing.tv Provincial Championship Series Heat Hcp (C5)
Bigdayonit (ex: Kynance Cove)
Tnr: Ashley Maley
Rdr: Chanel Cooper
Dalby Race 1 - 1100m Mary Barry MBE Memorial Mdn Hcp
More Than You (ex: Beside You)
Tnr: Chris Munce
Rdr: Bailey Wheeler
Dalby Race 3 - 1400m Robyn Perrett Hcp (C3)
Amphawa (ex: Dolphus)
Tnr: Kym Afford
Rdr: Alisha Donald
Moree Race 2 - 950m Patrons Mdn Plate
Our Celebrity (ex: Celebrity Appeal)
Tnr: Brett Robb
Rdr: Shannen Llewellyn
Taree Race 3 - 1000m Kylie Hilder Mdn Hcp
Chaserlette (ex: Light Chaser)
Tnr: Wayne Wilkes
Rdr: Shae Wilkes
Taree Race 3 - 1000m Kylie Hilder Mdn Hcp
Atoka (ex: Hanukkah)
Tnr: Pat Farrell
Rdr: Mollie Fitzgerald