Current Runners Accepted
Friday, May 29
Casino Race 2 - 1000m Maiden 0
Bob'n'cat (ex: Spurnof)
Tnr: Sharon Pepper Rdr: Belinda Hodder
Sunshine Coast Race 7 - 1200m Benchmark 58 0
Hayate (ex: Lets Hussle)
Tnr: Bruce W Hill Rdr: Ryan Wiggins
Saturday, May 30
Alice Springs Race 3 - 1200m Maiden 0
Little Choo Choo (ex: Saldiym)
Tnr: Lisa Lefoe Rdr: Paul Denton
Bendigo Race 1 - 1300m Maiden 0
Vitesse Breeze (ex: Hosiery)
Tnr: D & C Feek Rdr: Will Gordon
Bendigo Race 7 - 1600m Benchmark 70 0
Gun Bolt (ex: Faille)
Tnr: Brett Charry Rdr: Not Notified
Bendigo Race 8 - 1300m Restricted 58 0
Girl On A Train (ex: Dancer)
Tnr: Cameron Templeton Rdr: Campbell Rawiller
Kembla Race 4 - 1400m Class 1 0
Maglev (ex: Cassandra's Choice)
Tnr: Colin Besters Rdr: Yusuke Ichikawa
Longreach Race 3 - 1000m Class B 0
Babylon Express (ex: Hanging Garden)
Tnr: Patrick O'Toole Rdr: Chris Bryen
Wagga Riverside Race 2 - 1800m Benchmark 58 0
Karaoke Express (ex: Oh What A Song)
Tnr: Andrew Dale Rdr:
Sunday, May 31
Bordertown Race 5 - 1550m Benchmark 58 0
Hasta La Bullet (ex: Cor Corz)
Tnr: Sue Murphy Rdr: Emily Finnegan
Tamworth Race 2 - 1200m Maiden 0
Pure Fuego (ex: Super Lacuna)
Tnr: Cameron Crockett Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Tamworth Race 5 - 2100m Benchmark 58 0
Bulletson (ex: In Other Words)
Tnr: Geoff O'Brien Rdr: Reece Jones
Toowoomba Race 1 - 2175m Maiden 0
Shadow Eclipse (ex: Mesh)
Tnr: Stuart Kendrick Rdr: Jake Bayliss
Monday, June 1
Dubbo Race 2 - 1300m Maiden 0
Pure Fuego (ex: Super Lacuna)
Tnr: Cameron Crockett Rdr: Adrian Layt
Pakenham Synthetic Race 5 - 2200m Benchmark 64 0
Storm Train (ex: Bitabling)
Tnr: Ray Besanko Rdr: Randy Tan
Saturday, May 16
Race 4 - 1000m Benchmark 60 0
Babylon Express (ex: Hanging Garden)
Tnr: P W O'Toole
Babylon Express (ex: Hanging Garden)
Tnr: P W O'Toole
Race 6 - 1100m Maiden 0
Babylon Express (ex: Hanging Garden)
Tnr: P W O'Toole
Wednesday, June 3
Doomben Race 4 - 1350m Class 1 0
Genzai The Wolf (ex: Faille)
Tnr: David Murphy
Doomben Race 5 - 1350m Maiden 0
Sandy Toes (ex: Pediment)
Tnr: J D Wilson
Gawler Race 3 - 1200m Restricted 58 0
Daskulya (ex: Pinged)
Tnr: John Dunn
Sandown Lakeside Race 4 - 1400m Benchmark 70 0
Girl On A Train (ex: Dancer)
Tnr: Cameron Templeton
Thursday, June 4
Townsville Race 6 - 1300m Maiden 0
Window Seat (ex: Hot Riff)
Tnr: Chris Parry
Wyong Race 8 - 1600m Maiden 0
Cosmic Bullet (ex: Cosmic Safari)
Tnr: Bjorn Baker

© 2020 - breednet.com.au