Canberra Race 8 - 1400m John McGrath Auto Group Hcp (C2)
Sycamore (ex: Bislieri)
Tnr: Joe Cleary
Rdr: Alysha Collett
Cranbourne Race 8 - 1000m Hertz (Bm64)
Undisputed (ex: Circe)
Tnr: A and S Freedman
Rdr: Ethan Brown
Balnarring Race 6 - 1008m Trophy Race
Free Dawn (ex: Trafalgar Miss)
Tnr: Noni Shelton
Rdr: Sophie Clayfield
Beaudesert Race 3 - 1100m Glenfiddich First Weanlings (Bm65)
Bertinelli (ex: The Huntress)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Clare Race 7 - 1100m Sc Heinrich And Co (Bm54)
More Snitzel (ex: More Stories)
Tnr: Heidi Smith
Rdr: Alan Lai
Doomben Race 3 - 1600m Cascade (Bm68)
Prime Impact (ex: Slow The Flow)
Tnr: Kris Lees
Rdr: Andrew Mallyon
Doomben Race 3 - 1600m Cascade (Bm68)
Doomben Race 4 - 1600m Happy Easter From BRC (Bm78)
Hyde (ex: Helix Park)
Tnr: Annabel Neasham
Rdr: Doomben Race 5 - 1600m XXXX 3yo
Transatlantic (ex: Gust Of Wind)
Tnr: Tony Gollan
Rdr: Angela Jones
Doomben Race 9 - 1350m Sky Racing (Bm88)
Tidal Creek (ex: One Funny Honey)
Tnr: Stuart Kendrick
Rdr: Michael Rodd
Ellerslie Race 2 - 1400m Barfoot & Thompson 3yo
Flemington Race 2 - 1100m Vale John Russell (Bm78)
Talbragar (ex: Overreach)
Tnr: Julius Sandhu
Rdr: Jamie Mott
Flemington Race 7 - 1100m Sunlight Classic
Excess (ex: Overreach)
Tnr: Julius Sandhu
Rdr: Beau Mertens
Rosehill Race 5 - 1500m Canadian Club Emancipation Stakes Gr2
Rosehill Race 5 - 1500m Canadian Club Emancipation Stakes Gr2
Makarena (ex: Wecansay Mak)
Tnr: M, W and J Hawkes
Rdr: Tim Clark
Rosehill Race 6 - 1200m EGroup Security Star Kingdom Stakes Gr3
Shinzo (ex: Samaready)
Tnr: Chris Waller
Rdr: James McDonald
Rosehill Race 9 - 1500m Racing and Sports Doncaster Prelude Gr3
Williamsburg (ex: Fenway)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Tyler Schiller
Rosehill Race 9 - 1500m Racing and Sports Doncaster Prelude Gr3
Singapore Race 7 - 1400m Hcp (C5)
Smart One (ex: Miss Sharapova)
Tnr: David Kok
Rdr: Ryan Curatolo
Singapore Race 10 - 1600m Hcp (C2)
Mr Black Back (ex: Faint Perfume)
Tnr: Richard Lim
Rdr: Khair Faiz
Wyong Race 3 - 1000m The Ary Super Mdn Plate
Du Cap (ex: World Joy)
Tnr: Clarry Conners
Rdr: Deanne Panya
Wyong Race 8 - 1200m Lakes Podiatry (Bm68)
Resistible (ex: Rebel Sister)
Tnr: Michael Freedman
Rdr: Rory Hutchings
Wyong Race 8 - 1200m Lakes Podiatry (Bm68)
Reigning King (ex: Courgette)
Tnr: Nathan Doyle
Rdr: Ashley Morgan
Albany Race 8 - 1600m Thank You To All Sponsors Of ARC 23/24 Season Hcp (C2)
Schuhbeck (ex: World Of Gold)
Tnr: Brendon Fitzgerald
Rdr: Michael Poy
Albany Race 8 - 1600m Thank You To All Sponsors Of ARC 23/24 Season Hcp (C2)
Urban Warrior (ex: Urban Groove)
Tnr: Alan L Smith
Rdr: Kyra Yuill
Nowra Race 4 - 1000m HQ Insurance Mdn Plate
Du Cap (ex: World Joy)
Tnr: Clarry Conners
Rdr: Penola Race 5 - 1400m Omnizar (Bm66)
Rising Legend (ex: I'll Fly Away)
Tnr: Chris Bieg
Rdr: Felicity Atkinson
Penola Race 8 - 1300m Edward & Glenda Dobie Memorial Hcp (56)
Cork Harbour (ex: Maritimo)
Tnr: Dean Saxon
Rdr: Alana Livesey
Grafton Race 2 - 1025m Team Aidan Christmas Markets Hcp (C1)
Bertinelli (ex: The Huntress)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Jake Bayliss
Grafton Race 3 - 1200m Team Aidan Supporters Mdn Hcp
Ipswich Race 1 - 2150m Happy Easter From The ITC Mdn Plate
Kenshin Maru (ex: Satono Sapphire)
Tnr: Louise White
Rdr: Boris Thornton
Warwick Farm Race 1 - 1300m Tab Mdn Hcp
Deconstruction (ex: Dee Nine Elle)
Tnr: Ciaron Maher
Rdr: Jason Collett
Warwick Farm Race 2 - 1600m Schweppes (Bm72)
Leica Storm (ex: Lassiter's Cat)
Tnr: Cameron Crockett
Rdr: Jason Collett
Warwick Farm Race 4 - 1200m Kia Ora Prague (Bm72)
Zoukerino (ex: Walk With Attitude)
Tnr: Jason Coyle
Rdr: Tom Sherry
Warwick Farm Race 4 - 1200m Kia Ora Prague (Bm72)
Eau De Vie (ex: C'est Beau La Vie)
Tnr: R and W Freedman
Rdr: Nash Rawiller
Warwick Farm Race 4 - 1200m Kia Ora Prague (Bm72)
Warwick Farm Race 6 - 1000m Darley Stallions (Bm100)
Taree Race 6 - 1400m Kasey Brown (Bm58)
Napoli (ex: City Of Song)
Tnr: Joseph Burges
Rdr: Jeff Penza