Balnarring Race 2 - 1600m Rst Trophy (1)
Regal Magnate (ex: Wannabe Royale)
Tnr: Troy Kilgower
Rdr: Grant Seccombe
Doomben Race 5 - 1600m XXXX 3yo
Doomben Race 6 - 2000m Drinkwise (Bm78)
Heleva Deel (ex: Helena Girl)
Tnr: Mark Currie
Rdr: Bailey Wheeler
Doomben Race 6 - 2000m Drinkwise (Bm78)
Ellerslie Race 7 - 2200m Elsdon Park (Bm75)
Ellerslie Race 7 - 2200m Elsdon Park (Bm75)
Doddle (ex: Into The Groove)
Tnr: Stephen Marsh
Rdr: Sam Weatherley
Emerald Race 2 - 1000m (Bm50)
Lutine Belle (ex: Magic Belle)
Tnr: Glenda Bell
Rdr: Tasha Chambers
Flemington Race 9 - 2600m Lexus Roy Higgins
Dunkel (ex: Kudamm)
Tnr: Patrick Payne
Rdr: Billy Egan
Moruya Race 4 - 1650m Ray White Real Estate Batemans Bay, Broulee and Moruya (Bm50)
Albanian Eagle (ex: Heirlooms)
Tnr: Mitchell Maloney-Stone
Rdr: James P Innes
Oakbank Race 6 - 2150m Coopers Brewery Onkaparinga Cup
Clever Man (ex: Pennacchio)
Tnr: T R White
Rdr: Samuel Payne
Rosehill Race 1 - 1300m Midway (Bm72)
Dreamdeel (ex: Umacruiser)
Tnr: Allan Kehoe
Rdr: Rosehill Race 4 - 2000m Toyota Forklifts Tulloch Stakes Gr2
Tannhauser (ex: Luqyaa)
Tnr: Chris Waller
Rdr: Regan Bayliss
Rosehill Race 4 - 2000m Toyota Forklifts Tulloch Stakes Gr2
Fistsoffury (ex: Star Via Strada)
Tnr: M, W and J Hawkes
Rdr: Joshua Parr
Rosehill Race 4 - 2000m Toyota Forklifts Tulloch Stakes Gr2
Dunbelievin' (ex: Believe)
Tnr: Ciaron Maher
Rdr: Rachel King
Rosehill Race 7 - 2000m Vinery Stud Stakes Gr1
Riverton Race 8 - 2147m Kennedy Building Riverton Cup
Astradeel (ex: Astral Flower)
Tnr: Ashley Frye
Rdr: Tina Comignaghi
Singapore Race 7 - 1400m Hcp (C5)
Singapore Race 8 - 1700m Hcp (C5)
Gold Legend (ex: Aspen Summit)
Tnr: Kah Soon Tan
Rdr: Rosman Iskandar
Wyong Race 1 - 1600m Twin Lakes Air & Solar Midway Mdn Plate
Wyong Race 7 - 1350m Polytrack Provincial-Midway Championships Qualifier (C5)
Cacofonix (ex: Lodore Falls)
Tnr: Kris Lees
Rdr: Christian Reith
Albany Race 7 - 2100m Wellington & Reeves Community Albany Cup
Let'sdeal (ex: Tranquility Cove)
Tnr: Steve Wolfe
Rdr: Alan Kennedy
Mudgee Race 5 - 2000m Krystie’s Boutique (Bm66)
Eva's Deel (ex: Duke's Lass)
Tnr: Michael Mulholland
Rdr: Serg Lisnyy
Mornington Race 6 - 2050m Two Bays Farm Hcp (58)
Quadtratic (ex: In This Life)
Tnr: Ben, Will and Jd Hayes
Rdr: Mornington Race 7 - 1500m Mercedes-Benz Mornington Hcp (58)
Katdeel (ex: Katique)
Tnr: Bevan Laming
Rdr: Jason Maskiell
Nowra Race 5 - 1600m Country Motor Company (Bm58)
Open Sky (ex: Just Divine)
Tnr: Mitchell Beer
Rdr: Angus Villiers
Penola Race 1 - 1400m E.E Muir & Sons Mdn Plate
Arassem (ex: Quiet Maggy)
Tnr: Sue Murphy
Rdr: Kate Walters
Sunshine Coast Poly Race 3 - 1400m Dicky Beach Surf Club Mdn Plate
Sha Tin Race 5 - 1400m The CUHK Alumni Cup (C4)
Flying Mojito (ex: This Is Your Life)
Tnr: D J Hall
Rdr: Hugh Bowman
Sha Tin Race 8 - 1200m Lee Woo Sing Alumni Hcp (C4)
Strathpeffer (ex: Quizzed)
Tnr: Douglas Whyte
Rdr: Harry Bentley
Stawell Race 3 - 1300m Hewitt and Whitty Saddlery Mdn Plate
As Good As (ex: Pink Corvette)
Tnr: Michael Farrell
Rdr: Stawell Race 5 - 2700m Russ Studio Jewellers (Bm64)
Abreed (ex: Lateral)
Tnr: Andrew Noblet
Rdr: Jarrod Fry
Swifts Creek Race 4 - 1600m Tambo Valley Cup
Jenni Of Avalon (ex: Mists Of Avalon)
Tnr: Paul Worthington
Rdr: Dylan Dean
Swifts Creek Race 5 - 1600m Rst Trophy (3)
Regal Magnate (ex: Wannabe Royale)
Tnr: Troy Kilgower
Rdr: Henry Jaggard
Grafton Race 6 - 1730m Team Benny Mdn Plate
Ipswich Race 7 - 1350m TAB Ipswich Cup On Sale (Bm62)
Dimension (ex: Daisy Can Too)
Tnr: Sam Strazzieri
Rdr: Samantha Collett
Warwick Farm Race 7 - 1400m Inglis Easter Yearling Sale 7 & 8 April (Bm72)
Konasana (ex: Posing)
Tnr: Chris Waller
Rdr: Zac Lloyd
Dalby Race 6 - 2000m Tom Frith Memorial Hcp (C1)
Ideel Hero (ex: Slightly Sweet)
Tnr: Kris Lees
Rdr: Sean Cormack
Geelong Race 3 - 1740m Rex Gorell Volkswagen Mdn Plate
Brave Deel (ex: Miss Evasive)
Tnr: M and L Kavanagh
Rdr: Joe Bowditch
Geelong Race 4 - 2260m Geelong West End Precinct Mdn Plate
Mick Dundeel (ex: Miss Fearless)
Tnr: Danny O'Brien
Rdr: Jamie Mott
Geelong Race 4 - 2260m Geelong West End Precinct Mdn Plate
Quadtratic (ex: In This Life)
Tnr: Ben, Will and Jd Hayes
Rdr: Daniel Stackhouse
Geelong Race 7 - 1540m Beyond Expectations (Bm58)
Favourite Child (ex: Eat Dessert First)
Tnr: Ciaron Maher
Rdr: Teodore Nugent
Moree Race 5 - 1600m Off The Track NSW (Bm58)
Interventionist (ex: Laissez Faire)
Tnr: Michael Mulholland
Rdr: Shayleigh Ingelse
Taree Race 1 - 1400m Danny Buderus Mdn Plate
Silentdeel (ex: Silenzia Blue)
Tnr: Luke A Thomas
Rdr: Raymond Spokes
Taree Race 4 - 1250m Grahame Moran Mdn Plate