Latest Results
Wagga: Tooheys 2024 Wagga Town Plate, 1200m
5 of 16:
Body Bob (ex: Fifth Avenue Lady)
Tnr: Pat Murphy Rdr: Ms L Day
Wagga: Tooheys 2024 Wagga Town Plate, 1200m
16 of 16:
Marnix (ex: Dutch Romance)
Tnr: G G Kirkup Rdr: J Innes Jnr
Warrnambool: Evergreen Turf Neville Wilson Series Final (Bm70), 1700m
Tnr: L Smith Rdr: D Yendall
Canterbury: Robrick Lodge Mdn Hcp, 1100m
Tnr: C J Waller Rdr: J B Mc Donald
Canterbury: Cylinder @ Darley Mdn Hcp, 1550m
Tnr: Ms A Turner Rdr: Reece Jones
Canterbury: TAB (Bm64), 1200m
4 of 11:
Fury (ex: Soorena)
Tnr: M, W & J Hawkes Rdr: Tommy Berry
Happy Valley: The France Galop Cup (C3), 1200m
Tnr: D J Hall Rdr: Keagan De Melo
Ipswich: Imperial Racing Mdn Plate, 1200m
Tnr: S B Lee Rdr: Leslie Tilley
Ipswich: TAB Plate (C3), 1200m
Tnr: Chris Meagher Rdr: J Byrne
Ipswich: Family Day Races This Monday (Bm68), 1350m
Tnr: C J Waller Rdr: Ryan Maloney
Murray Bridge Gh: 2024 Gold Cup - Book Now Mdn plate, 900m
Tnr: Ryan Balfour Rdr: Alana Livesey
Grafton: GJR Sheetmetal Hcp (C1), 1181m
Tnr: Samantha McGuren Rdr: A Mallyon
Grafton: GJR Sheetmetal Hcp (C1), 1181m
Tnr: Peter G Sinclair Rdr: Bailey Wheeler
Grafton: Winters Air Pty Ltd Hcp (C1), 1181m
Tnr: Brad Munro Rdr: J Grisedale
Grafton: Nuturf The Jackal Flying (Bm82), 1181m
Tnr: Samantha McGuren Rdr: Mollie Fitzgerald
Townsville: Ladbrokes Easy Form (Bm70), 1200m
Tnr: Sharlee Hoffman Rdr: Tyler Leslight
Mornington: The Big Screen Company Mdn Plate, 1200m
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Beau Mertens
Mornington: Highview Accounting (Bm58), 1200m
Tnr: Matthew Brown Rdr: Luke Cartwright
Mornington: Highview Accounting (Bm58), 1200m
Tnr: M J Ellerton Rdr: J Mott
Thangool: Biloela Plumbing Works Plate (C3), 1200m
Tnr: R W Murray Rdr: Brendon Newport
Rockhampton: Clark Rubber (Bm70), 1100m
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Rockhampton: REO Heavy Equipment Repairs Hcp (55), 1050m
4 of 12:
Penman (ex: Madam Tracy)
Tnr: Nick Walsh Rdr: Justin P Stanley
Rockhampton: Paradise Lagoons 2024 The Fitzroy, 1300m
Tnr: Jake Capewell Rdr: M Rodd
Sha Tin: FWD Insurance CCB (Asia) Hcp (C2), 1400m
Tnr: D A Hayes Rdr: M L Yeung
Strathalbyn: The Victor Harbor Motor Company (Bm56), 1100m
Tnr: J Dunn & K Bishop Rdr: Alana Livesey
Strathalbyn: Elders Real Estate Goolwa Hcp (58), 1350m
Tnr: Grant Kluske Rdr: Ms S Metcalfe
Caulfield: Avenel Equine Hospital Vobis Gold Heath, 2000m
Tnr: Matthew Cumani Rdr: Ms J Kennedy
Caulfield: DCE Hcp, 1400m
Tnr: A & S Freedman Rdr: Teodore Nugent
Caulfield: DCE Hcp, 1400m
Tnr: J Leek Jnr Rdr: Declan Bates
Eagle Farm: Stradbroke Calcutta On Sale Now (Bm75), 1815m
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Kyneton: Vale Brian Fleming Hcp (58), 1115m
Tnr: L E Robertson Rdr: Hannah Le Blanc
Mareeba: Mossman Hardware (Bm60), 900m
2 of 8:
Thumani (ex: Play For Time)
Tnr: A G Malliff Rdr: F Edwards
Mareeba: Tableland Hardware Hcp, 900m
Tnr: Ms J Ryan Rdr: S Sheargold
Mareeba: Consider It Done Hcp, 1500m
Tnr: S Massingham Rdr: M Abe
Mareeba: Consider It Done Hcp, 1500m
Tnr: A G Malliff Rdr: Nathan Day
Merriwa: Merriwa Cup, 1350m
Tnr: Ms L Selby Rdr: Ms K Adams
Morphettville: Sportsbet Tobin Bronze Stakes, 1200m Gr2
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Damian Lane
Mt Isa: (Bm60), 900m
Tnr: D R Ballard Rdr: Chloe Lowe
Rosehill: ATC Bookmakers Recognition Day Hcp, 1100m
2 of 10:
Althoff (ex: Miss St Tropez)
Tnr: C J Waller Rdr: Dylan Gibbons
Rosehill: Hot Rod & Custom Show (Bm72), 1200m
11 of 11:
O'tycoon (ex: Miss Ballantine)
Tnr: Bjorn Baker Rdr: A Hyeronimus
Rosehill: Luke Lucas (Bm78), 1300m
Tnr: C J Waller Rdr: J Ford
Singapore: Debt Collector 2016 Stakes Hcp (C3), 1200m
Tnr: D Kok Rdr: B Pinheiro
Tomingley: Alkane Tomingley Picnic Cup, 1500m
4 of 7:
Gossip (ex: Party Talk)
Tnr: Connie Greig Rdr: Leandro Ribeiro
Ararat: Ararat Concrete (Bm58), 2206m
Tnr: I T Gilcrist Rdr: Harry Grace
Ararat: Bet365 Odds Drift Protector (Bm58), 1106m
Tnr: Ms G Johnstone Rdr: Rose Hammond
Cranbourne: Charlotte & Willow Take Southside (Bm64), 2520m
Tnr: Toby Lake Rdr: Tahlia Hope
Cranbourne: Hygain (Bm64), 1000m
Tnr: D T O'Brien Rdr: J Mott
Cranbourne: Ladbrokes Odds Surge (Bm64), 1200m
Tnr: A & S Freedman Rdr: L Currie
Tamworth: McDonald's Tamworth Super Mdn Plate, 1000m
Tnr: T G Payne Rdr: Cobi Vitler
Armidale: West Armidale Business Houses Mdn Plate, 1300m
Tnr: Stephanie Sixtus Rdr: Jacob Golden
Ascot: Amelia Park (Rs0mw), 1400m
Tnr: N D Parnham Rdr: S Parnham
Beaudesert: Beaudesertraceclub.com Mdn Plate, 1400m
Tnr: Allan Chau Rdr: K H Zechner
Fannie Bay: Two-Up Hcp (C2), 1300m
3 of 8:
Whitten (ex: Jester's Girl)
Tnr: Philip Cole Rdr: Emma Lines
Fannie Bay: Lest We Forget Hcp (64), 1600m
Tnr: Philip Cole Rdr: Emma Lines
Flemington: Flt Lt Peter Armytage (Bm78), 1100m
Tnr: A R McGregor Rdr: Damian Lane
Flemington: Colonel Sybil Irving MBE (Bm70), 1400m
Tnr: Gavin Bedggood Rdr: Beau Mertens
Flemington: WGCDR Ian Bayles DFC (Bm70), 1600m
Tnr: T Busuttin & N Young Rdr: D Moor
Gawler: Western Front 1916 Hcp (62), 1511m
Tnr: Grant Young Rdr: Todd Pannell
Gosford: Hooves Trackside Party Sat 11 May (Bm64), 1200m
Tnr: G D Hickman Rdr: Zac Wadick
Kalgoorlie: JB Contracting Mdn, 1400m
Tnr: J W Lugg Rdr: Ms L Staples
Randwick-Kensington: The Passchendaele Mdn Plate, 1100m
3 of 7:
Pombia (ex: Wonderbabe)
Tnr: Ms A Turner Rdr: A J Calder
Randwick-Kensington: The Passchendaele Mdn Plate, 1100m
6 of 7:
Mailata (ex: River Pebbles)
Tnr: Bryce Heys Rdr: Zac Lloyd
Randwick-Kensington: Battle of Amiens (Bm72), 1400m
Tnr: G McFarlane Rdr: J Parr
Randwick-Kensington: Beersheba (Bm64), 1550m
Tnr: Sam Kavanagh Rdr: N Rawiller
Sunshine Coast: Wimmers Premium Soft Drinks (Bm65), 1400m
Tnr: Adam Campton Rdr: Emily Lang
Devonport Synthetic: Goodstone Group Mdn Plate, 1650m
Tnr: L, D & T Wells Rdr: A Darmanin
Geelong: Dean Holland Memorial Mdn Plate, 1112m
Tnr: Henry Dwyer Rdr: Beau Mertens
Happy Valley: Yeongcheon Hcp (C5), 1200m
Tnr: Y S Tsui Rdr: M Chadwick
Happy Valley: Daegu Hcp (C4), 1000m
Tnr: C S Shum Rdr: K C Leung
Ipswich: Ray White Ipswich Mdn Plate, 1100m
Tnr: K M Schweida Rdr: Cejay Graham
Newcastle: NZB Karaka 20 June Sale Mdn Hcp, 1400m
Tnr: Lee & Cherie Curtis Rdr: R Hutchings
Newcastle: Lees Racing (Bm64), 1890m
Tnr: J C Deamer Rdr: C Schofield
Sale: Kwik Tip Bins (Bm58), 1200m
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: J Mott
Cairns: RNR Air - Air Conditioning & Refrigeration Hcp, 1400m
Tnr: S Massingham Rdr: J L Taylor
Cairns: Ladbroke It! (Bm65), 1250m
4 of 9:
Ferus (ex: Mirage Rouge)
Tnr: Trevor & Peter Rowe Rdr: N Thomas
Cairns: RNR Air - Air Conditioning & Refrigeration Hcp, 1400m
Tnr: Mark Atkinson Rdr: Jackson Murphy
Cairns: RNR Air - Air Conditioning & Refrigeration Hcp, 1400m
Tnr: Trevor & Peter Rowe Rdr: S Sheargold
Queanbeyan: Joe Cleary Racing Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Fabio Martino Rdr: Rebecca Bronett Prag
Bendigo: Budget Car & Truck Rental Mdn Plate, 1100m
Tnr: G M Begg Rdr: M J Dee
Bendigo: Budget Car & Truck Rental Mdn Plate, 1100m
Tnr: J F Macmillan Rdr: Will Price
Muswellbrook: Scone Equine Hospital Mdn Hcp, 1280m
Tnr: G J Preston Rdr: Ms M Weir
Singapore: Hcp (C4), 1200m
Tnr: D Kok Rdr: Jaden Lloyd
Ascot: Amelia Park Beef (Bm66+), 1800m
Tnr: D R Harrison Rdr: Madi Derrick
Bowen: McDonnell Earthmoving Hcp, 1000m
Tnr: T Button Rdr: Lachlan Overall
Eagle Farm: Fresh Selections Green Thumbs (Bm68), 1805m
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: M Rodd
Ellerslie: TAB Star Way Stakes, 1200m LR
Tnr: A W Pike Rdr: W F Pinn
Horsham: CHS Group Hcp (58), 1100m
11 of 11:
Collison (ex: Our Girl Raquie)
Tnr: N J Dyer Rdr: Will Price
Julia Creek: Hcp (C2), 1200m
Tnr: Emma Morton Rdr: S Mc Govern
Kembla Grange: The Warra Club Super Mdn Hcp, 1400m
Tnr: P & P Snowden Rdr: C Reith
Mornington: Catanach's Jewellers (Bm70), 1000m
Tnr: C I Brown Rdr: J Noonan
Morphettville Parks: Triple M (Rs1ly), 1000m
Tnr: Garret Lynch Rdr: J Kissick
Morphettville Parks: Sportsbet Same Race Multi (Bm64), 1000m
Tnr: P Stokes Rdr: Ms C Jones
Morphettville Parks: Sportsbet Fast Form (Bm64), 1000m
Tnr: J Dunn & K Bishop Rdr: Liam Riordan
Randwick: Schweppes All Aged Stakes, 1400m Gr1
Tnr: C Maher Rdr: Jamie Kah
Sha Tin: Institute Of Philanthropy Hcp (C3), 1200m
Tnr: Mark Newnham Rdr: K Teetan
Sha Tin: Sustainability Hcp (C3), 1400m
Tnr: P C Ng Rdr: Y L Chung
Gatton: Thank You To Everyone That Donated To Our World's Greatest Shave Event (Bm58), 860m
1 of 10:
Writtle (ex: Little Favours)
Tnr: L J Hatch Rdr: Dylan Bennett
Orange: Diggermate Orange (Bm66), 1310m
Tnr: C Maher Rdr: K S Latham
Orange: Diggermate Orange (Bm66), 1310m
6 of 9:
Decker (ex: Society Barber)
Tnr: R D Purcell Rdr: M Heagney
Seymour: Choices Flooring Seymour & Euroa (Bm58), 1200m
1 of 12:
Pyrois (ex: Taqaseem)
Tnr: T & C McEvoy Rdr: H Coffey
Seymour: Choices Flooring Seymour & Euroa (Bm58), 1200m
Tnr: Matthew Brown Rdr: Thomas Stockdale
Hawkesbury: TAB We're On Midway Mdn Plate, 1400m
Tnr: Ms A Turner Rdr: A J Calder
Rockhampton: Allenstown Square Meats (Bm65), 1050m
Tnr: J T Wigginton Rdr: Justin Huxtable
Canterbury: James Squire Mdn Hcp, 1250m
5 of 11:
Catoggio (ex: Palazzo Pubblico)
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Regan Bayliss
Canterbury: TAB (Bm72), 1100m
Tnr: Michael Freedman Rdr: Tom Sherry
Caulfield Heath: Sportsbet Fast Form Hcp, 1000m
Tnr: G M Begg Rdr: M J Dee
Caulfield Heath: ive > (Bm64), 1200m
Tnr: Ms N Burke Rdr: Craig Williams
Doomben: Ladbrokes Yard Comments (Bm65), 1350m
Tnr: C J Waller Rdr: Ryan Maloney
Happy Valley: Bowen Hcp (C3), 1200m
8 of 10:
Eason (ex: Prete A Partir)
Tnr: F C Lor Rdr: A Badel
Albury: Albury Demolitions Hcp (C1), 1400m
Tnr: Michael Travers Rdr: Josh Richards
Albury: Vale Chops Stratton Hcp (C2), 1175m
Tnr: R T Stubbs Rdr: J Lyon
Armidale: Armidalejockeyclub Now On Instagram (Bm58), 1300m
Tnr: Ms L Selby Rdr: Glenn Cahill
Grafton: Phil's Windmills / Tunnel Rats Of Vietnam Hcp (C2), 1006m
Tnr: Brad Munro Rdr: R Spokes
Grafton: Brushgrove Hotel & Patrons Brushgrove Cup (Bm82), 1181m
Tnr: Samantha McGuren Rdr: Mollie Fitzgerald
Grafton: Brushgrove Hotel & Patrons Brushgrove Cup (Bm82), 1181m
Tnr: S J Bennett Rdr: Kirk Matheson
Grafton: Brushgrove Hotel & Patrons Brushgrove Cup (Bm82), 1181m
Tnr: J L Jarvis Rdr: J Grisedale
Sha Tin: Dongzhimen Hcp (C4), 1000m
Tnr: C H Yip Rdr: Z Purton
Sha Tin: Dongzhimen Hcp (C4), 1000m
Tnr: F C Lor Rdr: H Bentley
Sha Tin: The Hong Kong Lions Cup (C4), 1200m
Tnr: J J Size Rdr: A Badel
Te Rapa: Laser Plumbing Hamilton East (Bm65), 1300m
Tnr: A W Pike Rdr: W F Pinn
Terang: Inverleigh Hotel Cup (Bm64), 1606m
Tnr: L Smith Rdr: Fred W Kersley
Wellington: Federal Hotel (Bm58), 1700m
6 of 6:
Gossip (ex: Party Talk)
Tnr: Connie Greig Rdr: Ms M Weir
Wellington: Wellington Soldiers Memorial Club Wellington Boot Showcase, 1100m
Tnr: Matthew Dale Rdr: R Bensley
Ararat: Carlton Draught Hcp (58), 1106m
Tnr: L E Robertson Rdr: J Keating
Ararat: Ords Motorcycles Hcp (58), 2206m
Tnr: I T Gilcrist Rdr: Ms A Herrmann
Ararat: bet365 Odds Drift Protector Hcp (58), 1306m
Tnr: Reece Goodwin Rdr: W Gordon
Bendigo: bet365 Golden Mile, 1600m LR
Tnr: J Leek Jnr Rdr: John Allen
Casino: Casino Golf Club Mdn Plate, 1200m
Tnr: Stephanie Sixtus Rdr: Amy Graham
Gold Coast Poly: Australian Liquor Marketers (Bm58), 1200m
Tnr: Samantha McGuren Rdr: Matthew Palmer
Kalgoorlie: Witten's Irrigation & Design Mdn, 1300m
Tnr: J W Lugg Rdr: Ms L Staples
Maxwelton: (Bm65), 900m
Tnr: D R Ballard Rdr: K Ballard
Morphettville: Sportsbet Adelaide Racing Carnival (April 27th - May 11th) Hcp (68), 1600m
Tnr: Peter Gelagotis Rdr: D W Stackhouse
Morphettville: Sportsbet Adelaide Racing Carnival (April 27th - May 11th) Hcp (68), 1600m
Tnr: Grant Young Rdr: Todd Pannell
Morphettville: The Fotobase Group Redelva Stakes, 1100m LR
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: Thomas Stockdale
Newcastle: Insight Building Services Mdn Plate, 1200m
10 of 10:
Petawawa (ex: Shesees Everything)
Tnr: R & L Price Rdr: R Downey
Newcastle: Osborn Law (Bm68), 1200m
Tnr: Bjorn Baker Rdr: K S Latham
Newcastle: Osborn Law (Bm68), 1200m
Tnr: C Maher Rdr: Ms L Day
Randwick: Bisley Workwear South Pacific Classic, 1400m LR
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: M Zahra
Randwick: TAB Percy Sykes Stakes, 1200m Gr2
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: B Shinn
Randwick: Arrowfield 3yo Sprint, 1200m Gr2
12 of 12:
Raikoke (ex: Sunset Affair)
Tnr: M Price & M Kent Jnr Rdr: B Melham
Singapore: Hcp (C5), 1400m
Thangool: (Bm55), 1200m
Tnr: R W Murray Rdr: Damien Boutet
Townsville: Northern Energy Group (Bm70), 1000m
Tnr: Sharlee Hoffman Rdr: Ms L Morrison
Canberra: Ingold Floors Mdn Plate, 1000m
Tnr: Pat Murphy Rdr: Hannah Williams
Canberra: TAB Federal, 1200m
2 of 13:
Body Bob (ex: Fifth Avenue Lady)
Tnr: Pat Murphy Rdr: Nick Heywood
Fannie Bay: National Apprentice Race Series (Heat 7) (Bm54), 1300m
Tnr: Philip Cole Rdr: Jade Doyle
Fannie Bay: National Apprentice Race Series (Heat 8) Hcp (C2), 1200m
2 of 7:
Whitten (ex: Jester's Girl)
Tnr: Philip Cole Rdr: Jade Hampson
Fannie Bay: National Apprentice Race Series (Heat 8) Hcp (C2), 1200m
Tnr: G Clarke Rdr: Chloe Wells
Wellington: Wellington Soldiers Memorial Calcutta Saturday Night (Bm58), 1400m
4 of 12:
Packer (ex: Angel's Choice)
Tnr: G D Hickman Rdr: A Bullock
Kyneton: Hygain Hwt (Bm58), 2809m
Tnr: Julius Sandhu Rdr: R O'Sullivan
Kyneton: Kyneton Electrics (Bm64), 1103m
Tnr: Ms D Chapman Rdr: Neil Farley
Wyong: HMA Instrumentation Midway (Bm68), 1350m
Tnr: D Lane Rdr: Reece Jones
Wyong: HMA Materials Handling Super Mdn Plate, 1350m
Tnr: G J Preston Rdr: Reece Jones
Gawler: LJ Hooker Property Specialists | Gawler & Barossa Hcp (56), 1200m
Tnr: Ms K Letts-Maund Rdr: J Maund
Gosford: Sneddon Bros Maintenance Super Mdn Hcp, 1600m
Tnr: Lee & Cherie Curtis Rdr: Dylan Gibbons
Gosford: Taste The Coast Food Festival 5th May (Bm72), 1200m
Tnr: K A Lees Rdr: Dylan Gibbons
Pinjarra: Programmed Property Services (Rs0mw), 1200m
Tnr: N D Parnham Rdr: S Parnham
Cairns: Ladbrokes Blackbook (Bm65), 1500m
Tnr: S Massingham Rdr: M Abe
Cairns: Powerhouse Property (Bm55), 1250m
7 of 7:
Ferus (ex: Mirage Rouge)
Tnr: Trevor & Peter Rowe Rdr: Ms L Morrison
Cairns: Carlton & United Breweries Hcp, 1250m
Tnr: Trevor & Peter Rowe Rdr: S Sheargold
Cairns: Carlton & United Breweries Hcp, 1250m
Tnr: S Massingham Rdr: R Wiggins
Grafton: XXXX (Bm58), 1230m
Tnr: Adam Campton Rdr: D Peisley
Kembla Grange: Canadian Club Mdn Plate, 1200m
Tnr: G Waterhouse & A Bott Rdr: Regan Bayliss
Swan Hill: Bet365 Top Tote Plus Mdn Plate, 2400m
Tnr: Toby Lake Rdr: Tahlia Hope
Swan Hill: Pooles Accountants (Bm58), 2400m
Tnr: J E & C Ledger Rdr: Hannah Edgley
Echuca: Spot On Dry Cleaning (Bm58), 1200m
Tnr: Ms G Johnstone Rdr: R Mc Leod
Echuca: Spot On Dry Cleaning (Bm58), 1200m
Tnr: M J Ellerton Rdr: Laura Lafferty
Tamworth: Cannon Cohen & Associates Mdn Hcp, 1200m
Tnr: T G Payne Rdr: Cobi Vitler
Wagga Riverside: Sounds of the Mountains Hcp (C1), 1065m
Tnr: Michael Travers Rdr: Nick Heywood
Ballarat: Porter Plant (Bm64), 1400m
Tnr: Andrew Noblet Rdr: Ms J Kennedy
Ballarat: Hygain Winners Choice Hcp (58), 1100m
Tnr: Colin Scott Rdr: A Lynch
Dubbo: Arrowfield Queen Of The West & Mercedes Benz Dubbo Ladies Day Sat 25 May Hcp (C3), 1400m
Tnr: Ms C Monaghan Rdr: Braith Nock
Hobart: Ladbrokes Odds Surge Mdn Plate, 1450m
Tnr: L, D & T Wells Rdr: C Newitt
Mareeba: Recognising Trainers & Jockeys (Bm65), 1010m
2 of 6:
Thumani (ex: Play For Time)
Tnr: A G Malliff Rdr: F Edwards
Mareeba: Thank You David Mete Mdn Plate, 1123m
Tnr: A G Malliff Rdr: Ms C Jokic
Mareeba: Mareeba Turf Club's Great Mower Crew Cup Hcp, 1500m
Tnr: A G Malliff Rdr: S Sheargold
Pioneer Park: Ladbrokes Alice Springs Cup, 2000m
Tnr: G Clarke Rdr: Jade Hampson
Port Lincoln: Sportsbet (Bm56), 1000m
Tnr: J Dunn & K Bishop Rdr: Alana Livesey
Port Lincoln: Sportsbet (Bm56), 1000m
2 of 12:
Tydeus (ex: Elsedina)
Tnr: M P Cornell Rdr: Ms S Metcalfe
Sha Tin: Barker Hcp (C3), 1200m
Tnr: W Y So Rdr: Lyle Hewitson
Sha Tin: The Sprint Cup, 1200m Gr2
Tnr: D A Hayes Rdr: K Teetan
Sunshine Coast Poly: McGarry Equine Veterinary Services Hcp (C1), 1100m
Tnr: Chris Meagher Rdr: J Byrne
Ascot: Old Comrade Stakes, 1600m LR
Tnr: D R Harrison Rdr: Joseph Azzopardi
Ascot: PKF AS Roma - AC Milan Cup, 1100m Gr3
Tnr: D & B Pearce Rdr: Jarrad Noske
Avoca: The Pyrenees Advocate (Bm64), 1200m
Tnr: L E Robertson Rdr: J Keating
Caulfield: Stow Storage Bill Collins (Bm70), 1400m
Tnr: Gavin Bedggood Rdr: Beau Mertens
Eagle Farm: Ladbrokes Racing Club Plate (C3), 1820m
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Eagle Farm: Gallopers Sports Club Hcp (C6), 1200m
Tnr: Jake Capewell Rdr: Martin Harley
Gold Coast Poly: Cricket Gold Coast Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Stephanie Sixtus Rdr: Ms L Barr
Morphettville Parks: Sportsbet Bet With Mates Handicap (Heat Of The Festival State Sprint Series) Hcp (C2), 1000m
Tnr: Michael Hickmott Rdr: Todd Pannell
Morphettville Parks: Sportsbet Dequetteville Stakes, 1000m LR
Tnr: J F Macmillan Rdr: Alice Lindsay
Newcastle: Brian 'Bora' Borthwick Memorial (Bm68), 1400m
Tnr: D Lane Rdr: Anna Roper
Pioneer Park: Alice Springs Family Dental Hcp (62), 1200m
Tnr: Emma Morton Rdr: N Yadi
Randwick: TAB Adrian Knox Stakes, 2000m Gr3
Tnr: K A Lees Rdr: Regan Bayliss
Singapore: Conflight 2016 Stakes Hcp (C4), 1200m
Tnr: D Kok Rdr: Jaden Lloyd
Toowoomba: TTC Member Gary Garland (Bm70), 1200m
Tnr: Corey & Kylie Geran Rdr: K Yoshida
Trentham: Courtesy Ford Manawatu Sires Produce Stakes , 1400m Gr1
Tnr: Mark Walker & Sam Bergerson Rdr: C J Grylls
Trentham: Courtesy Ford Manawatu Sires Produce Stakes , 1400m Gr1
Tnr: S B Marsh Rdr: S C Spratt
Cranbourne: Southside Racing (Bm64), 1300m
Tnr: D T O'Brien Rdr: Ben Allen
Rockhampton: Phil Peel Jeweller Hcp (C1), 1100m
2 of 10:
Penman (ex: Madam Tracy)
Tnr: Nick Walsh Rdr: Justin P Stanley
Gosford: B.O.M.A.S - Social Motorcycle Club Super Mdn Plate, 1200m
Tnr: G J Preston Rdr: Molly Bourke